Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!


Chorvatsko - Premantura (Istrie)

speciální nabídka pro školy k moři

Premantura – kemp STUPICE

 

Kemp se nachází mezi mysem Kamenjak a letoviskem Premantura cca 1 km jižně od centra obce v krásném prostřed v hustém borovém lese.Jsou zde ideální možnosti koupání - pláž s kamenitými platy i oblázky a krásná čistá voda. Restaurace, supermarket, tenisové kurty. V kempu

je dostatek hygienických zařízení. Vzdálenost stanů od pláže je cca 300 m.

Ubytování: v zařízených stanech pro 5/6 osob.

Termíny: květen, červen: 3.530 - 4.650,- Kč/os.

červenec, srpen: 5.050,- Kč/os.

září: 3.610,- Kč/os.

Cena zahrnuje: týdenní pronájem stanu (při plném obsazení), spotřebu elektřiny, vody a plynu, dopravu autobusem tam a zpět (za přistavení mimo Brno jsou účtovány předem dohodnuté příplatky), pobytovou taxu, delegáta v místě, zákonné pojištění při úpadku CK a DPH.

Cena nezahrnuje: stravu (vlastní vaření), pojištění do zahraničí (nabízíme komplexní pojištění do zahraničí za 54,- Kč/osobu a den, děti do 18 let za 27,- Kč/osobu a den), povlečení a ručníky (vlastní), závěrečný úklid.

Místa zdarma: 15-19 platících 1 místo, 20-29 platících 2 místa, 30-35 platících 3 místa, 36-40 platících 4 místa, 41 a více platících 5 míst.

V případě zájmu o společné stravování je možné předem dohodnout vyčlenění samostatného stanu na vaření.

V příp. zájmu školního kolektivu zajistí kuchaře CK (snídaně, obědy, večeře) – v tomto příp. začínají služby večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.+ balíček na cestu. Tato služba je poskytována bez obsluhy a mytí nádobí.

Cena plné penze na 7 dní: 2.590,- Kč/osobu

Cena platí při obsazení min 7 stanů.Mapa stránek AČCKA