Upravit stránku

Podívejte se na ohlasy našich klientů z těchto destinací

Osvětim

27. 5. 2016

Dobrý den,

všechno perfektní, dopravce i paní průvodkyně. Nemám nač si stěžovat, neměnil bych. Ale to já věděl :-). Děkuji za zprostředkování celé akce.

Mějte se hezky a budu se těšit na další spolupráci.

ZŠ Chrast

5.6.2014

Dobrý den,

exkurze se opravdu vydařila, byla jsem moc spokojená. Paní průvodkyně byla výborná a ještě jednou jí děkujeme za profesionální péči. Pokud budu plánovat další cestování s dětmi, ráda vašich služeb využiji.

Mějte se hezky a ještě jednou děkujeme

ZŠ Úprkova, Hradec Králové

Západní Čechy 

28. 9. - 1. 10. 2016

Dobrý den,

chtěla bych za ZŠ Choltice moc poděkovat za přípravu našeho poznávacího zájezdu do ZÁPADNÍCH ČECH.

Zároveň bych velice ráda za sebe i za všechny účastníky ještě jednou poděkovala paní průvodkyni. Je to člověk s nadprůměrnými znalostmi, neuvěřitelnými organizačními schopnostmi, ochotou dělat nemožné pro spokojenost kolektivu, kterému průvodcuje. Stále příjemně naladěná.

I pan řidič zaslouží pochvalu. Plynulá jízda, na vysoké profesionální úrovni. Nejednou se ozval autobusem aplaus, který hodnotil jeho kvalitu. Na velmi úzkých silnicích, malé prostory na zaparkování u hotelu.

ZŠ Choltice

Švýcarsko

5. 6. - 7. 6. 2015

Vážení,

včera jsem se vrátila ze zájezdu na výstavu Paula Gauguina v Basileji. Chtěla bych vám vyjádřit svůj velký dík za tak dobře zorganizovaný a naplánovaný zájezd. 
Po stránce tématické a obsahové byly prohlídky památek, galerií a muzeí tří významných měst velmi dobře promyšlené, velmi zajímavé, bohaté a přínosné.
Samotná výstava Paula Gauguina - to byl skvost a jsem moc ráda, že jsem ji mohla shlédnout.  Jedinečná, neopakovatelná, obohacující a úchvatná podívaná.
Po stránce technické, velmi obdivuji a oceňuji organizační schopnosti, odborné znalosti  a opravdu příjemné vystupování a jednání milé průvodkyně paní Natálie Bruknerové.
Vysoce hodnotím odborný přínos pana doc. Hrubého, jeho úžasně široké znalosti a pedagogickou schopnost příjemného předávání svých poznatků účastníkům. Jeho výklady byly velmi zajímavé a obohacující. 

A.K., Praha

18.5. - 21.5. 2012

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala za zajištění cesty do Švýcarska a Německa pro DPS CARMINA při ZŠ RVHv Prodloužená - Pardubice. Naprostou oporou nám byli přeobětaví p. průvodce Mudr. Mlčoch a p. řidiči z Dopravního podniku Hradec Králové p. Robek a p. Hanzl. Děti jsou nadšené a plné spousty zážitků....

ZUŠ Polabiny, Pardubice

Kutná Hora 

4. 5. 2017

Dobrý den,

máme za sebou výlet do Kutné Hory. Všechno proběhlo perfektně, dokonce i počasí nám vyšlo. Obrovská pochvala paní průvodkyni Markétě Krmenčíkové i pánům řidičům, kteří svým milým a vstřícným postojem přispěli k hladkému průběhu celého náročného programu.

ZŠ Štefánikova Pardubice

20. 4. - 22. 4. 2016

Dobrý den,

výlet byl skvělý, moc jsme si to užili, určitě se při další akci s důvěrou zase obrátíme na Vás.

ZŠ Donovalská Praha

Velká Británie

22. 9. - 27. 9. 2017

Milá paní Cincibusová,

dovolte mi, abych Vám jménem všech zúčastněných poděkovala za připravu zájezdu do Anglie a vstřícnost při úpravách programu. Zájezd byl vynikající a mám pocit, že se povedlo úplně všechno :-). Počasí nám přálo, studenti byli hodní a dochvilní, vybrané rodiny se o ně dobře staraly a program byl pestrý a atraktivní. 

Velký dík patří paní průvodkyni Marušce, která nás celým programem provázela s úsměvem na tváři a její klidný a optimistický přístup nás velmi inspiroval.

S velkým obdivem jsme sledovali řidičské umění pánů řidičů, kteří zvládli tak náročnou cestu i jízdu vlevo bez jediného prudkého zabrzdění či bloudění. Autobus byl velmi pohodlný a vše fungovalo, jak má, takže jsme se cestou cítili bezpečně.

Na závěr bych chtěla poděkovat Vám a paní Nečesané, že jste nám pomáhaly program doladit a že jste vždy naslouchaly našim požadavkům a otázkám a ochotně jste nám vždy vyšly vstříc.

Přeji Vám i celému kolektivu co nejvíc takových zájezdů a spokojených zákazníků.

OA Beroun

23.9. - 29.9.2012

Dobrý den,

v termínu od 23. 9. do 29.9. 2012 jsme se zúčastnili vašeho zájezdu do Velké Británie a Walesu. Celý zájezd byl velmi dobře zorganizován, byl to nabitý zájezd, ujeli jsme celkově přes 4 500 km. Vaše průvodkyně Barbora Teplanová je na profesionální úrovni a vždy se snaží o všeobecnou spokojenost svých klientů. Zejména bych vyzdvihla její schopnost skloubit program pro různé věkové skupiny dohromady. Tento zájezd byl náročný na přejezdy a organizaci ubytování ve třech rodinách. Vše bylo zvládnuto na profesionální úrovni na výbornou, oba řidiči zvládali dlouhé přejezdy bez problémů a naši studenti mají rozhodně krásné a kvalitní zážitky. Z mého pohledu a z pohledu mých studentů hodnotím tento zájezd na výbornou.

Jsem s prací vaší cestovní kanceláře spokojena a budu její služby využívat i nadále.

Malostranská základní škola, Praha

18. 4. - 23. 4. 2016

Dobrý den,zájezd se vydařil, průvodkyně byla výborná. 

SPŠE Pardubice

Anglie

3. 6. - 9. 6. 2017

Dobrý den,

co se týká zájezdu, musím Vám jako každý rok moc poděkovat. Vše klaplo jak mělo. Výborná byla slečna průvodkyně, měla neuvěřitelný přehled a hlavně se vždy naprosto nadstandardně snažila vyhovět našim nestandardním požadavkům. I řidiči byli výborní, museli mít nervy jak špagáty :-). Program byl parádní, viděli jsme vše, co jsme chtěli. Problém bylo možná jen ubytování v lokalitě, ze které se velmi špatně vyjíždělo na výlety. Trvalo vždy velmi dlouho, nejž jsme se vymotali pryč z Londýna. Takže z naší strany naprostá spokojenost. Dětem se zájezd velmi líbil a přijely nadšené. Ještě jednou moc děkuji a zdravím.

ZŠ Ostrov

23. 5. - 28. 5. 2017

Dobrý den,

velice děkujeme za skvělý zájezd. Vyšlo téměř vše, co jsme si přáli, včetně počasí. Zdá se, že i to dovedete objednat :-). Pan průvodce Jakub skutečně dělal, co nám na očích viděl. Jakubovi ještě jednou touto cestou díky. Nedílnou součástí úspěšné akce jsou řidiči. Mají od nás velkou jedničku. Rodiny fantastické, od teď už jedině do Stratfordu. Naše první společná akce klapla a my se pod Vaší taktovkou opět rádi do Anglie vypravíme.

ZŠ Jablonec na Nisou

25. 4. - 1. 5. 2017

Dobrý den,

zájezd se všem líbil, počasí nám přálo.

... ráda bych poděkovala za povedený zájezd do Anglie, Jakožto jedna z nezávislých dospělých účastníků školního zájezdu musím konstatovat, že program byl navržený velmi zdařile, přičemž se jej podařilo do puntíku dodržet. Znalostmi a nadšením překypující průvodce p. Veselý, jakož i vtipní a stále dobře naladění řidiči Martin a Láďa, nasadili vysokou laťku, kterou lze jen těžko překonat. Ještě jednou tedy velký dík!

... chtěla bych Vám touto cestou poděkovat a vyjádřit obdiv k tomu, jak kvalitní zájezd Vaše CK připravila. Během celého zájezdu jsme si užívali krásné výhledy na romantické útesy, rozkvetlé jalovce a vřesy, mraky romanovských ovcí s jehňaty, kamenné zídky a živé ploty. Prostě "Rosamunde Pilcher" v přímém přenosu, až se nechtělo věřit, že je to skutečné. Sice cesta byla náročná, přece jen autobus na tak dlouhou dobu není úplně komfortním dopravním prostředkem, ale zase díky němu jsme byli operativní a mohli jsme toho vidět velmi mnoho. Navíc řidiči autobusu byli velmi příjemní pánové, s pochopením a tolerancí. S tím se dnes přiliš nesetkáváme. Školní děti byly docela inspirativní a průvodce, pan Veselý byl perfektně připravený. Doslova nás zavalil informacemi, z historie i ze současnosti britského království. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů, jakým jsem byla já.

SZŠ Kolín

3. 10. - 8. 10. 2016

Dobrý den,

včera jsme se vrátili z Londýna. Celý zájezd proběhl bez problémů. Měli jsme krásné počasí. Paní průvodkyně byla báječná. Ubytování v Lancing skvělé. Řidiči jako vždy bez chybičky. Nejlepší zájezd :-)

SPŠCH Pardubice

24. 9. - 30. 9. 2016

Dobrý den,
děkujeme za organizaci zájezdu, byli jsme velmi spokojeni, neměli jsme žádné problémy. Děkujeme Radce a řidičům, všichni byli super.
Těšíme se na další spolupráci

Gymnázium Staré Město

18. 6. - 25. 6. 2016

Většina studentů byla  se zájezdem spokojená, z mého pohledu se program opravdu povedl. Řidiči byli skvělí, myslím, že jsme je měli rádi my i studenti :-), ubytování i stravování bylo bez větších problémů. Pan průvodce byl skvělý, řekl nám toho opravdu hodně a bylo vidět, že je učitel, který to umí s dětmi. Komunikace před odjezdem s vámi byla bezproblémová, příjemná a milá. 

Takže ještě jednou díky a doufám, že bude naše škola a vaše CK nadále spolupracovat.

G Olomouc - Hejčín

18. 6. - 25. 6. 2016

Hodnocení zájezdu do jihozápadní Anglie a Walesu:

Zájezd, který se uskutečnil v termínu od 18. 6. do 25. 6. 2016, se velmi vydařil. Oba dva řidiči jsou naprostí profesionálové a bezpečně nás vozili na daná místa. Autobus byl velmi dobře vybaven a Martin i Mirek mají od nás jen slova chvály a poklonu. Také náš pan průvodce Veselý se prokázal jako profesionál ve svém oboru, byl vždy dobře připraven a velmi hezky dětem podával informace o navštívených místech. Navštívili jsme mnoho zajímavých míst a děti si odnášejí krásné zážitky ze dnů strávených ve Velké Británii. Program byl pestrý, i když já osobně bych nedávala za sebou dva dny pěší procházky v přírodě. To je ale věc názoru, byli jsme v menšině, tak jsme se přizpůsobili. Koordinátorka Diana v Plymstocku byla úžasná, moc milá a ubytování bylo také bez problémů. Děti si rodiny velmi chválily, starali se o ně dobře. Jídlo bylo výborné, mluvím tedy za sebe. Děti si jídlo také celkem chválily. Počasí se velmi vydařilo, bylo moc příjemně na výlety. Jen malá připomínka na závěr :-). Bylo znát, že zájezd vedl muž. Měli jsme hrozně málo času na nákupy :-). 

Děkuji za spolupráci, s vaší kanceláří jsme vždy byli spokojeni a budeme využívat služby CK Boca i v příštích letech.

ZŠ Malostranská Praha

6. 12. - 12. 12. 2015

Dobrý den, 

jsme zpátky doma, vše bylo ok, děkujeme, chválíme naší průvodkyni Jitku Matyskovou i oba řidiče - Martina Dařílka a Petra Poláka.
Pojedeme i příště.
Přejeme klidné a příjemné svátky a vše nejlepší do nového roku. 

ZŠ Semice

29. 11. - 5. 12. 2015

Před cestou do Anglie jsme byli všichni plni očekávání nových a nevšedních zážitků a všechna tato naše očekávání se splnila. Žáci ostrov opouštěli s dobrým pocitem, že se měsíce a roky tvrdé práce v hodinách anglického jazyka zúročily při jejich setkání s rodilými mluvčími nejen v hostitelských rodinách, ale i v běžných situacích v lokalitách, které jsme navštívili. Poznali jsme několik krásných míst, která se otiskla do naší paměti, a zažili jsme okamžiky, na které jen tak nezapomeneme. Po celou dobu našeho cestování nás provázela milá paní průvodkyně, které patří velký dík za hladký průběh celého výletu. Za zprostředkování výletu velmi děkujeme cestovní kanceláři Boca z Pardubic.
Text byl uveřejněn ve Svitavském deníku z 18. 12. 2015, s. 8.

Střední zdravotnická škola Svitavy

29. 11. - 5. 12. 2015

Dobrý den,

se zájezdem jsme byli moc spokojení. Vše klapalo bez větších zádrhelů, paní průvodkyně byla příjemná a profesionální, ubytování a stravování dle očekávání. Autobus pohodlný a jízda bezpečná. Řidiči se výborně orientovali a zvládali složitou dopravní situaci v Británii, na trajektu i při přejezdu Evropou. Výuka v Southwicku byla bezvadná a dokonce i smysluplná, což není v rámci třikrát tří hodin jednoduchý úkol. Učitelé byli vstřícní a bylo poznat, že nejsou žádní začátečníci.
Program se nám moc líbil a vybrali jsme si ho. Přesto, doma jsme si vůbec neuvědomili, jak dlouhé přejezdy nás čekají. Příště bychom možná dali přednost důkladnějšímu průzkumu na menší vzdálenosti. Chápu ovšem, že v programu byla slavná a lákavá místa a rozhodně jsme rádi, že jsme je navštívili.
Děkujeme všem za jejich dobrou práci, která nám umožnila si výlet opravdu užít.
Přejeme krásné Vánoce a úspěšný nový rok.

ZŠ Kunovice

18. 11. - 26. 11. 2015

Dobrý den,

minulý týden jsme se vrátili ze zájezdu organizovaného vaší cestovní kanceláří. Ač se tento zájezd zdál zpočátku komplikován tím, že některá místa již nebyla v provozu vzhledem k roční době, dopadl nad očekávání dobře a naši studenti ho hodnotí jako nejlepší zájezd do Anglie a Walesu, na kterém jsme byli.
Chtěla bych zvláště poděkovat a pochválit pana průvodce Petra Pinkavu, který svým přístupem a zkušenostmi udělal zájezd nejen bezproblémový, ale také nezapomenutelný.
Dále bych chtěla pochválit pány řidiče, byli to nejmilejší a nejvstřícnější řidiči, kteří nás kdy do Anglie vezli.
500 Kč na bezlepkovou dietu naší studentky bylo také vhodně investováno, jak sama studentka říkala, starali se o ni vzorně:)
V neposlední řadě děkuji i Vám do kanceláře.

Gymnázium Klobouky

15. 11. - 21. 11. 2015

Dobrý den,

zájezd dopadl výborně i přes nepříznivé okolnosti týkající se mezinárodní situace. Chtěla bych poděkovat ... za hladký průběh při vyplňování formalit, paní průvodkyni, která velmi flexibilně reagovala na aktuální dění během zájezdu, dopravci, který zvládal anglickou dopravu bez problému. 
Absolvovala jsem už několik zájezdů a myslím si, že máte výborně zpracovanou agendu týkající se školních zájezdů. 

VOŠ a SOŠ Nový Bydžov

14. 11. - 20. 11. 2015

Jazykově vzdělávací pobyt přinesl žákům poznatky o jiné kultuře, zvycích a životních hodnotách. Poprvé museli reprezentovat a propagovat svoji zemi. Mnoho z nich si uvědomilo, jak se jim dobře žije, jak se o ně jejich rodiče starají a jak je náročné si říct o jídlo, či pití v cizím jazyce, aniž by jim to bylo trapné. Někteří žáci navázali přátelské vztahy s hostitelskou rodinou a chystají se o prázdninách znovu vydat do VB, případně pozvali členy rodiny k sobě domů do ČR. Jiní zjistili, jak jsou, či nejsou dobří v anglickém jazyce a jakou formou se dále učit. Pro mnohé žáky to byl první výlet za hranice. Pobyt jim otevřel oči, rozdíl na nich byl vidět už při cestě zpět. Do Anglie odjeli cizí žáci různých ročníků, zpět se vrátila jedna velká skupina přátel. Výlet hodnotím velmi pozitivně. Pedagog může při hodinách vykládat co chce, ale s vlastní zkušeností žáků probíhá výuka v jiné atmosféře.

Soukromá obchodní akademie, Sokolov

8. 11. - 15. 11. 2015

Dobrý den, paní Žďárová,
Vezmu to postupně:

  • ubytování – bez připomínek, jak z hlediska pedagogů, tak žáků. Rodiny byly příjemné a vstřícné…,
  • strava – večeře a snídaně v pořádku, obědové balíčky obsahovaly většinou kromě sendvičů i solené chipsy a spoustu velmi sladkých pochutin, což nám nepřišlo jako ideální,
  • výukový kurz – pokročilí a středně pokročilí spokojení, výuka a lektoři se líbili,
  • průvodce – co říci, samá pozitiva. Ochotný, pohotový, pohodový… Bylo vidět, že svoji práci zná a dělá rád. Veškeré problémy ihned řešil, program plánoval tak, aby byl na vše čas (prohlédnout, vyfotit, projít se…) a přizpůsoboval bez problémů našim požadavkům a počasí,
  • řidiči – také velká chvála, ochotní, bezpečná jízda bez rizik, přátelští a usměvaví.

Celkově hodnotíme zájezd velice pozitivně (jak pedagogové, tak žáci). V případě pořádání dalších podobných akcí bude Vaše CK první, kterou s poptávkou oslovíme.

ISŠ Mladá Boleslav

25. 10. - 1. 11. 2015

Dobrý den,

se zájezdem jsem byla velmi spokojená. Ba nadšená! Řidiči byli skvělí, průvodkyně Bohyně, počasí nám vyšlo úžasně... program velmi pěkný! Nádhera! :)
Moc děkujeme!

Gymnázium Vysoké Mýto

18. 10. - 24. 10. 2015

Dobrý den paní Borůvková,

jsem moc rád, že se i přes komplikace podařil zrealizovat výjezd našich dětí. Mluvil jsem s oběma kolegyněmi a byly velmi spokojené. Chtěl bych vám tedy jako vždy velmi poděkovat za vaši ochotu a skvěle připravený zájezd. I dětem se moc líbil.

ZŠ Ostrov

18. 10. - 24. 10. 2015

Dobrý den,

byli jsme velmi spokojeni.
Jazyková výuka vynikající, žáci byli spokojeni, výuka je bavila, lektoři příjemní, dokázali žáky motivovat.
Paní průvodkyně i řidiči skvělí, vycházeli nám maximálně vstříc a velkým dílem přispěli k pohodové atmosféře celého zájezdu.
Velmi děkujeme za celou organizaci, všechno bylo v pořádku a žákům se zájezd líbil. Měli jenom jednu připomínku a to, že byl moc krátký :-)
Zároveň bych chtěla poděkovat i Vám za skvělou spolupráci.
Pokud zase někde pojedeme, určitě se obrátíme na vaši cestovní kancelář a budeme ji doporučovat.

SOŠ a Gymnázium Staré Město

18. 10. - 24. 10. 2015

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za organizaci zájezdu do Anglie, všichni se vrátili velmi spokojení. 

ZŠ Ležáků, Hlinsko

5. 10. - 9. 10. 2015

„V Toweru se mi nejvíce líbily korunovační klenoty a představení. Plavba do Greenwich byla super a procházka po Greenwich také. Byla jsem moc spokojená s nákupy v Primarku, jela bych tam nakupovat ještě asi desetkrát.“

„Zopakovala bych si celou Anglii, dokonce i tu cestu autobusem. Strašně se mi líbilo London EYE, protože jsem viděla skoro celý Londýn. Měli jsme úžasnou rodinu, jela bych zpátky.“

„Moc se mi líbily památky a rodiny. Jen bylo málo času na Primark. Líbily se mi London Eye, Tower Bridge a královské klenoty. Pan průvodce byl hodný a příjemný.“

ZŠ Štefánikova, Pardubice, hodnocení žákyň

4. 10. - 10. 10. 2015

Vážená paní Málková,

ráda bych vám poděkovala za organizaci zájezdu do Velké Británie. V krátké době se nám podařilo navštívit hodně zajímavých míst i díky vašemu naplánování. Děkujeme i za bonboniéry pro studentky, které slavily narozeniny.
Nejvíce studenti ocenili procházku po Seven Sisters... Jazykovou výuku si chválili, učitelé byli na výuku připraveni a vyšli vstříc všem našim požadavkům. Ubytování odpovídlo zdejším zvyklostem. Maximálně jsme byli spokojeni s dopravcem (firma Jiří Pindur - řidiči Petr Štěpánek a Šárka Adamčíková)...
Celkově všichni studenti hodnotili zájezd jako hodně vydařený a vrátili se nadšení a spokojení. Přeji vám i další takto úspěšné zájezdy. 

Gymnázium Třinec

26. 9. - 3. 10. 2015

Dobrý den, 

zájezd se nám všem velmi líbil. Naprostá spokojenost ze strany učitelů i dětí. Program, průvodci i řidiči - vše na 1☺.

ZŠ Býšť

19. 9. - 25. 9. 2015

... neseděli jsme ve školních lavicích, ale chodili, fotili, nakupovali a „speakovali“ v Anglii, zemi s osobitým rázem a tradicemi. Jeli jsme autobusem, trajektem, metrem, vlakem a lodí. S námi cestovali žáci ze SOŠ a Gymnázia Staré Město a žáci ze ZŠ Moravské Budějovice. Bydleli jsme po 2 až 3 v anglických rodinách, kde jsme dostávali snídani, balíček na cestu a teplou večeři. Celým
zájezdem nás provázel skvělý pan průvodce Petr. Náš obdiv patří českým řidičům Karlovi a Karlovi, kteří dokázali jezdit vlevo a vyhýbat se vozidlům na úzkých cestách u pobřeží. Myslím, že se všichni účastníci zájezdu shodneme na tom, že to byl krásný týden, a i když dlouhá 24hodinová zpáteční jízda autobusem nebyla kdovíjak pohodlná, hřálo nás pomyšlení na to, že si domů vezeme spoustu suvenýrů a dárků pro naše rodiny a kamarády.
Text je citován z Choltického zpravodaje č. 7/2015, s. 3.

ZŠ Choltice

19. 9. - 25. 9. 2015

Paní Stará, 
byli jsme velmi spokojeni, průvodce Petr byl výborný, páni řidiči také. 
Moc se nám líbilo ve škole, věnovali se nám i studentům, všichni byli velice přátelští. 
... celkové hodnocení je velmi pozitivní,děkujeme za všechno.

SOŠ a Gymnázium Staré Město

5. 9. - 11. 9. 2015

Vážená paní Borůvková,

zasílám Vám slíbené hodnocení zájezdu. Vše proběhlo dle harmonogramu zájezdu, počasí nám vyšlo nádherně – pět dní slunečno, a pokud mohu mluvit za sebe a za kolegu, tak jsme si zájezd moc užili. Studenti byli myslím také celkově spokojení. Co se týče ubytování v rodinách, tak studenti si na nic nestěžovali a byli moc spokojeni.
Chtěla bych především pochválit průvodce Petra Pinkavu. Jeho přístup ke studentům byl vynikající, dokázal studenty zaujmout zajímavými informacemi, byl zábavný, vtipný, milý a ochotný odpovědět na všechny dotazy. Skvěle organizoval celý průběh zájezdu, takže velké díky patří jemu a myslím, že můžete být ráda, že máte ve svých řadách někoho tak schopného a zkušeného. 
Velký dík a pochvala patří také oběma řidičům, byli moc milí a ochotní, což se také dost často u řidičů nestává.
Celkově bych tedy zájezd hodnotila velice kladně.
Ještě jednou mockrát děkuji za celkovou organizaci zájezdu a budu se těšit na další spolupráci.

Gymnázium Dašická, Pardubice

25. 8. - 4. 9. 2015

Dobrý den paní/slečno Stará,

... byly jsme opět s organizací zájezdu velmi spokojené, jak s řidiči, tak samozřejmě s paní Šulcovou.

Gymnázium Olomouc - Hejčín

7. 6. - 12. 6. 2015

Paní Machačová, 

moc děkujeme za pomoc při organizování zájezdu do Anglie. 
Všem se zájezd moc líbil a všichni jsme byli spokojeni... 
Velká pochvala patří i průvodkyni Radce Michálkové - Uřidilové, byla výborná a moc jsme si rozuměly.
Zrovna tak i řidiči Mirek Dostál a Luděk Žák od pana Dařílka byli skvělí...

ZŠ Prodloužená, Pardubice

5. 6. - 12. 6. 2015

Dobrý den, paní Stará,

se zájezdem jsme byli maximálně spokojeni. Všechno bylo perfektně připravené a zorganizované a všichni byli velmi spokojeni.
Velká pochvala od nás směřuje k panu průvodci a k oběma řidičům :-)
Rádi bychom na základě této zkušenosti s vámi i dále spolupracovali.
Děkuji a přeji hezký den.

Biskupské gymnázium, Hradec Králové

11. 5. - 15. 5. 2015

Dobrý den paní Borůvková,

... zájezd se nám líbil. Cesta tam i zpátky proběhla bez problémů. Pan průvodce Pinkava byl vstřícný, s dětmi to umí a umí je zaujmout svým vyprávěním. Organizace ubytování i časy odjezdů z rodin a příjezdů do rodin byly v pořádku, nikdo z dětí mi nehlásil nějaké problémy s rodinou. 

ZŠ Štefánikova, Pardubice

1. 5. - 9. 5. 2015

Dobrý den paní Machačová,
chtěla bych touto cestou moc poděkovat za velmi pěkný a vydařený zájezd, který se všem dětem líbil a následně i za rodiče, kteří byli za děti také spokojeni. 
Budeme se těšit na další spolupráci.

ZŠ Univerzum, Praha

21. 4. - 25. 4. 2015

Dobrý den,

zájezd proběhl bez problémů, organizace v pořádku. Cesta a dopravní situace byla spíš horší, ale na to samozřejmě nikdo nemohl mít vliv. Řidiči ochotní a milí. ...
Celkově jsme byli se zájezdem spokojeni, studentům se výlet líbil. Největší úspěch měla návštěva Warner Bros.
Děkuji za spolupráci a ochotu při organizaci.

SPŠ chemická, Pardubice

11. 4. - 18. 4. 2015

Vážení,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za práci při organizaci vzdělávacího zájezdu do Anglie pro naše gymnázium. Oceňuji zejména vstřícnou komunikaci a ochotu při zajišťování všech našich požadavků.
Zájezd proběhl zcela bez problémů, program se studentům líbil a velmi nadšeni byli s přijetím a péčí v hostitelských rodinách. Vysoce oceňuji rovněž vlídný přístup řidičů a průvodkyně.

Gymnázium Český Těšín

28. 3. - 2. 4. 2015

Dobrý den, paní Borůvková,

chci Vám tímto poděkovat za fantastický zájezd, který jste nám připravili. Čekala jsem ještě na reakce od rodičů, abych nemluvila jen za nás pedagogy a všechny ohlasy jsou jednoznačné - super, nemělo chybu, program, jídlo, ubytování, zkrátka vše ve vynikající kvalitě, děcka byla nadšená (a rodiče s nimi :-)). Maruška byla perfektní průvodkyně, velmi fundovaná, vstřícná a milá... Páni řidiči byli naprostí pohodáři a bravurně nás protáhli Londýnem i ve špičce, byli moc fajn - prosím, předejte naše poděkování a uznání jejich zaměstnavateli.

ZŠ, Laštůvkova, Brno

22. 3. - 28. 3. 2015

Dobrý den,

se zájezdem jsme byli velmi spokojeni. Dopadl výborně nejen díky příjemnému počasí,  klidné atmosféře v autobuse (tím chci pochválit řidiče, kteří nám vycházeli maximálně vstříc), zajímavému a přátelskému průvodcování Petra Pinkavy (jsem ráda, že i letos mohl jet s námi), ale také díky ubytování ve Stratfordu, se kterým jsme byli opravdu všichni spokojeni. 
Bála jsem se, že se nám letos zájezd ani nepodaří uskutečnit, proto chci ještě jednou poděkovat, že jsme mohly s kolegyní jet i při menším počtu studentů. Za studenty vyřizuji, že byli nadšeni programem.
Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet v budoucnu, snad se nám ještě někdy podaří podobný zájezd uskutečnit.

.....

Musím konstatovat, že letošní výjezd se povedl... Průvodce Petr Pinkava byl jako obvykle skvělý, obětavý, s profesionálním přístupem. Vzhledem k tomu, že naše výjezdy jsou téměř výhradně chlapecké, jsme rádi, že ho studenti berou. Dokonce některé nadchl tak, že by také chtěli "průvodcovat". Umí to s nimi. Navíc nám vyšlo i počasí, takže co víc si přát.

SPŠ Hradec Králové

15.9.-20.9.2014

Dobrý den, paní Stará,

se zájezdem jsme byli my i studenti moc spokojeni. Vydařilo se to opravu po všech stránkách. Program byl pestrý, takže jsme užili památky, přírodu, moře i nakupování. Počasí bylo naprosto úžasné, jako na objednávku. Velký dík Vám všem, kteří jste se podíleli na přípravě zájezdu. Paní průvodkyně měla všechno vzorně připravené, takže jí, prosím, ještě jednou za nás poděkujte. Organizace byla super, paní Bíbrová měla zájezd výborně promyšlený, celý týden proběhl v naprosté pohodě. Musím zmínit i pány řidiče, měli samozřejmě na celkové pohodě taky velký podíl.

S pozdravem za všechny účastníky zájezdu

OA Chrudim

6.9.-13.9.2014

Dobrý den, paní Machačová,

zájezd byl perfektní, vše vyšlo, a to i počasí. Moc děkujeme paní Panovské, která si okamžitě vzala na starost všechny organizační záležitosti. Děkujeme také řidičům, zejména Martinovi Dařílkovi, za jejich profesionální výkon. Svým kolegům, kteří jsou na řadě s organizováním dalšího zájezdu, samozřejmě doporučím další spolupráci s Vaší CK.

Děkujeme a přejeme hodně úspěchů

Gymnázium Pardubice

25.8.-5.9.2014

Dobrý den,

zájezd se nám všem moc líbil. Paní průvodkyně byla skvělá, její znalosti jsou obrovské, organizace výborná, řidiči profesionálové. Počasí nám také přálo, takže jsme si to užili. Děcka budou na tento zájezd dlouho vzpomínat a jen v dobrém.

S pozdravem

Gymnázium Olomouc - Hejčín

7.6.-13.6.2014

Vážená paní Borůvková,

jako každý rok bych Vám chtěl opět velmi poděkovat za zájezd do Anglie. Byli jsme s Vámi letos již potřetí a opět musíme jen chválit. V první řadě slečnu Machačovou, která měla náš zájezd na starosti. Byla velice ochotná a vstřícná k našim komplikovaným požadavkům. Velké poděkování patří panu průvodci. Byl velice vstřícný, ochotně reagoval na naše aktuální potřeby a přání a hlavně skvěle zvládal naše žáky. Má náš velký respekt. Výborní byli také řidiči, kteří projevovali někdy opravdu velikou trpělivost. A v neposlední řadě bych rád poděkoval také Vám. Opět jste naplánovala velice zajímavý program, který se mně, mým kolegyním a hlavně našim žákům velice líbil.

Mějte se moc pěkně a ještě jednou děkuji.

ZŠ Ostrov

7.6.-13.6.2014

Vážená paní Machačová,

na zájezdu proběhlo vše v pořádku, byli jsme velice spokojení s organizací programu od pana průvodce i s pány řidiči, kteří byli velmi příjemní. Rodiny byly také velmi přátelské a milé. Navíc nám parádně vyšlo počasí, takže jsme si všichni, děti i já, zájezd opravdu užili.

Děkujeme, chválíme, doporučujeme!

ZŠ Holice

12.5. - 16.5.2014

Dobrý den paní Borůvková,

vrátili jsme se z Anglie, všichni jsou spokojení. Slečna průvodkyně pracovala skvěle a plně se nám věnovala. Doufám, že i příští rok pojedeme do Anglie nebo nějaké jiné země.

S pozdravem

ZŠ Rychnovská Praha

29.4. - 5.5.2014

Dobrý den,

posílám odezvu na Váš mail a zde je krátké hodnocení. Děti z naší školy, které se zúčastnily zájezdu, přijely nadšené a spokojené. Celý pobyt hodnotily velmi kladně. Já s nimi mohu jen souhlasit. Obě cesty probíhaly hladce a bez problémů (oba páni řidiči jsou opravdu výborná a sehraná dvojka, nemohli jste sehnat lepší), v rodinách byly naše děti spokojené, rychle se skamarádily a obě rodiny jim vycházely maximálně vstříc. I my dospělí jsme bydlili u příjemných a milých lidí. Také slečna průvodkyně se velmi snažila, aby splnila daný program a myslím, že se jí to opravdu povedlo. Takže závěrem dávám spolu s dětmi ze Starého Kolína Vaší cestovní kanceláři velkou jedničku.

ZŠ Starý Kolín

24.4. - 29.4.2014

Dobrý den,

děkujeme za zorganizování zajímavého zájezdu do Anglie. Musím velmi ocenit práci paní Šulcové, která vhodně volila informace s ohledem na věkovou a zájmovou skupinu žáků. Žáci byli spokojeni s ubytováním i dopravou.

Těšíme se na další spolupráci

SPŠE Pardubice

22.4. - 27.4.2014

Dobrý večer,

dnes jsme se vrátili ze zájezdu do Walesu a Londýna, moc jsme si to užili - z reakcí studentů vím, že byli velice spokojeni, stejně jako já a kolega Martin. Spolupráce se slečnou průvodkyní i s řidiči byla báječná. Moc děkuji, že se podařilo tento zájezd uskutečnit. Pokud budu příští rok uvažovat o zájezdu pro naše studenty, určitě se obrátím nejdříve na vaši cestovní kancelář.

Mensagymnázium Praha

11.4. - 15.4.2014

Dobrý den,

náš zájezd do Londýna splnil všechna očekávání. Průvodkyně Lenka Řezníčková nám pomohla nejen s prohlídkou Londýna, kterou jsme si velmi užili, ale i se studenty. Všem se snažila vyjít vstříc, studenti se na ni často obraceli s dotazy, které všechny uměla vyřešit a zodpovědět. Při placení vstupného dokázala ušetřit studentům peníze. Provedla nás Stratfordem tak, aby všichni poznali zajímavá místa, a také se dokázali orientovat ve městě. Individuálně se postarala o skupinu studentů, kteří nešli na hrad Warwick. Studenti ji většinou poslouchali a to tak dobře, že při závěrečném kvízu o ceny jsme měli mnoho odpovědí bez chyb.

Počasí bylo slunečné, téměř jako z katalogu. Všechna místa, která jsme měli v plánu akce, se nám podařilo navštívit. Viděli jsme výměnu stráží v Horse Guard, otevírání Tower Bridge, .. Takže jedním slovem - paráda. Děkujeme za organizaci celého výletu a pokud bude nějaký další zájezd, rádi se na vás opět obrátíme

SPŠCH Pardubice

31.3. - 4.4.2014

Dobrý den,

děkujeme za přípravu a organizaci našeho poznávacího zájezdu do Anglie v termínu 31.3.-4.4.2014. Studentům se líbil program zájezdu, jejich přání a očekávání byla uspokojena.

Slečna průvodkyně Radka Nosková byla vstřícná, měla se studenty trpělivost a vše bez problémů a ochotně zařídila. Její výklad byl profesionální i vtipný.

Ubytování v rodinách proběhlo také bez problémů.

Oba řidiči byli vynikající, starali se nejen o bezpečnou jízdu, ale trpělivě zásobovali studenty občerstvením i filmy. S takovým pohodovým přístupem v tak velkém množství -náctiletých se moc často nesetkáváme.

Počasí nám přálo, v Anglii vše kvetlo, takže úžasná pastva pro oči.

Zájezd byl pilotní projekt naší školy a doufáme, že po těchto zkušenostech nebude problém jezdit poznávat cizí země pravidelně.

Děkujeme za spolupráci

Gymnázium Písek

5.10. - 12.10.2013

Dobrý den,

zájezd byl moc pěkný, dík patří paní průvodkyni Marušce a také skvělému panu řidičovi. Určitě se na Vaši kancelář v budoucnu zase obrátíme.

Gymnázium Nový Bydžov

30.9. - 4.10.2013

Dobrý den, paní Nespěchalová,

se zájezdem pro naši školu do Anglie v termínu od 30. 9. do 4. 10. 2013 jsem byla velmi spokojená. Slečna průvodkyně byla vstřícná, měla s dětmi velkou trpělivost a vše bez problémů ochotně zařídila, ubytování v rodinách proběhlo také bez problémů, oba řidiči nás bezpečně a včas dovezli na místo určení.

Děkuji Vám za spolupráci.

ZŠ Štefánikova Pardubice

8.9. - 14.9.2013

Dobrý den,

chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za výborně připravený zájezd i za skvělou komunikaci v průběhu jeho příprav i po něm. Rádi jsme využili možnosti předplatit si díky Vám zlevněné vstupy do Tower of London a muzea voskových figurín a velmi si ceníme, že jste nám zařídila bezplatné vstupy do Eltham Palace a Stonehenge. Také si vážíme služeb a ochoty milé a vstřícné paní průvodkyně, Marie Bíbrové. Dík patří i pánům řidičům z DPmHK, Pavlovi a Pepíkovi, kteří nás nejednou přesvědčili o svých výborných řidičských schopnostech. Po celou dobu zájezdu panovala všeobecná pohodová atmosféra. Studenti byli nadšení z komunikace s členy hostitelských rodin, kteří k nim byli velmi milí a vstřícní. Ještě jednou všem velký dík a doufám, že naše spolupráce tímto zájezdem nekončí.

S pozdravem

Gymnázium Dvůr Králové nad Labem

7.9. - 13.9.2013

Dobrý den,

se zájezdem jsme byli spokojeni, moc děkujeme za to, že jste nám umožnili strávit zážitky nabitý týden v Anglii. Studenti jsou nadšení a i já jsem přijela do Čech plna nové energie. Přálo nám i počasí. Myslím, že to byl nejvydařenější zájezd ze všech, který jste pro nás organizovali. Nesmím zapomenout pochválit slečnu průvodkyni Radku Noskovou - domluva s ní byla jako před 2 lety bezproblémová, atmosféra pohodová, celkově je vidět praxe, kterou během let nabyla.

Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší další práci a děkuji.

Gymnázium Skuteč

7.9. - 13.9.2013

Dobrý den,

zájezd byl báječný, vše klaplo, jak mělo :-). Cesta, průvodkyně Radka, počasí, ubytování. Nemělo to jedinou chybu :-).

Rádi Vás zase oslovíme, že budeme plánovat další zájezd.

SZŠ Svitavy

7.9. - 13.9.2013

Dobrý den,

děkuji Vám za krásný zájezd do Anglie. Páni řidiči i pan průvodce byli velmi milí, ochotní a vše bylo do nejmenších maličkostí zařízeno. Pobyt v rodinách se mi moc líbil, skvělý způsob zlepšení angličtiny a také jiný pohled, co se týče jejich způsobu života. V průběhu zájezdu se vydařilo počasí, až jsem tomu nemohla uvěřit, že nám to tak dobře vyšlo. Líbily se mi připravené informace, které jsme průběžně dostávali od průvodce, který bere svou práci profesionálně, vždy si dokázal poradit, pokud se naskytl nějaký problém.

Upřímně, tato příležitost se naskytne jednou za život a já jsem byla a stále jsem ráda, že jsem mohla strávit neuvěřitelný, nádherný týden plný skvělých zážitků v Anglii.

klientka

7.9. - 13.9.2013

Dobrý den,

zájezd se nám moc líbil, program byl vhodně zvolen (navíc jsme měli štěstí na počasí). Byli jsme spokojeni se službami průvodce i oběma řidiči. Celkově hodnotíme zájezd kladně (myslíme si, že i studenti). Ještě jednou moc děkujeme.

Gymnázium Pardubice

5.6. - 11.6.2013

Dobrý den, paní Borůvková,

chtěl jsem Vám co možná nejdříve ještě jednou poděkovat.

Musím říci, že letošní zájezd patřil k těm nejlepším, které jsme kdy absolvovali.

Naprosto prvotřídní byla paní průvodkyně. Vždy milá a velmi ochotná. Velice vstřícně reagovala na všechny naše požadavky. Opravdu veliká pochvala.

Řidiči byli stejně jako v loňském roce výborní. S takovým přístupem k dětem se u řidičů setkávám málokdy, a když by často mohli být nervózní, vždy vše řešili s nadhledem a velkou tolerancí.

Naše děti byly nadšené i z hostitelských rodin a z celého programu, které ještě umocnilo nádherné počasí.

Nenapadá mne prostě nic, co by v nejmenším kazilo výborný dojem.

Proto bych Vám chtěl ještě jednou poděkovat za výbornou organizaci a Vaši vstřícnost.

Mějte se pěkně a doufám, že i v příštím roce budeme moci s Vámi vycestovat.

ZŠ Ostrov

5.6. - 11.6.2013

Dobrý den,

zájezd se nám líbil, měli jsme i suprové řidiče a průvodkyni. Myslím, že spokojenost je napříč všemi školami.

Mějte se hezky a děkujeme za Vaši dobrou práci.

SOŠ logistických služeb Praha

5.6. - 11.6.2013

Dobrý den,

zájezd se nám všem opravdu líbil, tato část Anglie je kouzelná, ještě když je tak luxusní počasí :-)

Paní průvodkyně byla velice milá, vstřícná a zkušená, na všem potřebném jsme se vždy bez problémů domluvili (určitě k "pohodě na palubě" přispělo i to, že další dvě školy, respektive jejich dozory, byly také skvělé).

Řidiči odvedli naprosto profesionální práci - jak tomu bylo s touto firmou na našich zájezdech ostatně vždy :-)

V Londýně, i když na něj nebylo tolik času, se nám také podařilo téměř maximálně uspokojit přání všech žáků a prohlédli si, o co nejvíce stáli.

Chtěla bych Vám proto moc poděkovat a určitě budeme rádi i v budoucnu vašimi spokojenými zákazníky.

Těšíme se na další spolupráci

Gymnázium Chrudim

20.5. - 24.5.2013

Dobrý den, paní Stará,

zájezd se nám líbil, byli jsme všichni spokojení. Paní průvodkyně byla úžasná, velmi vstřícná. Rádi s Vámi zase pojedeme.

ZŠ Vysoké Mýto

10.5. - 19.5.2013

Zdravím všechny v BOCE,

stejně jako před dvěma lety musíme jen a jen chválit. Všechny změny, které jsme požadovali, byly beze zbytku akceptovány, program byl jedním slovem prima, pokud bylo třeba během zájezdu něco drobně pozměnit, vždy jsme se bez problémů dohodli. Šárka vám už jistě naznačila, že jsme se skvěle bavili, bez nadsázky mohu říct, že jsme se třetinou zájezdu prochechtali. No a Šárka a řidiči - těžcí profíci, pohodáři, dobře jsem věděl, proč jsem si je vyžádal. Pokud jsme jim dostatečně nepoděkovali, tak tedy vaším prostřednictvím VELKÝ DÍK.

Vedle dětí si zájezd skvěle užilo i všech sedmnáct dospělých.....neslyšel jsem nic než chválu.

Přeji vám tedy spoustu podobně spokojených klientů, ať se vám všestranně daří.....zkrátka - mějte se prima.

ZŠ BÝŠŤ

4.5. - 10.5.2013

Dobrý den, moc Vás zdravím a děkuji za vše, co se týče organizace zájezdu do Anglie. Všichni byli velmi spokojení a mají spoustu zážitků. Děkuji také slečně průvodkyni za její vstřícnost a laskavost. Těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem

ZŠ Jesenice

11.3. - 15.3.2013

Dobrý den, paní Cincibusová,

chtěla bych Vám poděkovat za skvěle zorganizovaný zájezd do Anglie.

Paní Andrea Málková z Vaší cestovní kanceláře byla vynikající. Komunikace s ní probíhala na výbornou a jakýkoliv problém šel vyřešit.

Samotný zájezd proběhl díky jedinečné průvodkyní Šárce Nepokojové a milým řidičům Martinovi a Luďkovi naprosto bez problémů a splnil vše, co jsme od něj očekávali. Studenti byli spokojeni a my také.

Při cestě zpět jsme už plánovali, kam bychom příští rok s Vámi vyrazili. A vypadá to na Řím...

S pozdravem

VOŠ a SOŠ Nový Bydžov

1.10. - 6.10.2012

Ahoj Jitko,


chtěla bych Tobě i Tvým zaměstnancům poděkovat za hezký zájezd. Myslím, že všechno vyšlo perfektně včetně počasí. Poděkuj, prosím, i pánům řidičům, byli výborní. A nejlepší nakonec. Bára byla super, musím ocenit i spoustu zajímavostí, které měla pro studenty připravené, byl to vlastně trochu zájezd po stopách Haryho Pottera.


Bylo by prima, kdybychom mohli i další zájezd absolvovat v této sestavě.

Mějte se moc hezky a doufám, že se zase za pár měsíců ozvu.

OA Chrudim

22.9. - 28.9.2012

Dobrý den,

se zájezdem jsme byli velmi spokojeni po všech stránkách.
Velmi se nám líbil program i ubytování.
Nejvíc bych však ocenil naprosto profesionální výkon a přístup průvodkyně- slečny Veroniky Zaňkové. Byla velmi vstřícná, milá, svědomitá, velmi schopná po organizační stránce. Patří
ji obrovský dík jak od pedagogů, tak i studentů.
Moc děkujeme za perfektní spolupráci i přípravu zájezdu a budeme se těšit na další spolupráci. 

Gymnázium Staré Město

23.9. - 29.9.2012

Dobrý den,

v termínu od 23. 9. do 29.9. 2012 jsme se zúčastnili vašeho zájezdu do Velké Británie a Walesu. Celý zájezd byl velmi dobře zorganizován, byl to nabitý zájezd, ujeli jsme celkově přes 4 500 km. Vaše průvodkyně Barbora Teplanová je na profesionální úrovni a vždy se snaží o všeobecnou spokojenost svých klientů. Zejména bych vyzdvihla její schopnost skloubit program pro různé věkové skupiny dohromady. Tento zájezd byl náročný na přejezdy a organizaci ubytování ve třech rodinách. Vše bylo zvládnuto na profesionální úrovni na výbornou, oba řidiči zvládali dlouhé přejezdy bez problémů a naši studenti mají rozhodně krásné a kvalitní zážitky. Z mého pohledu a z pohledu mých studentů hodnotím tento zájezd na výbornou.

Jsem s prací vaší cestovní kanceláře spokojena a budu její služby využívat i nadále.

Malostranská základní škola, Praha

23.9. - 29.9.2012

Dobrý den,

zájezd se nám velmi líbil – byl velmi poučný a navštívili jsme opravdu hodně.

Práce průvodkyně byla na velmi profesionální úrovni. Vždy nám o všech místech řekla mnoho informací a podala je velmi zábavnou formou, takže naši žáci pozorně poslouchali.
Totéž musíme konstatovat i o práci řidičů.Jejich znalost trasy byla bezchybná a do naší partnerské školy nás zavezli bez jediného zaváhání. Byli velmi vstřícní a ochotní.
Za zájezd vám všem děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

SOŠ stavební a zahradnická

15.9. - 23.9. 2012

Dobrý den paní Borůvková,


zájezd probíhal bez větších komplikací a myslím, že se i líbil.


Musím především ocenit paní průvodkyni, která se o nás nejen dobře starala, ale především byla ochotná (a schopná!) si poradit i v neočekávaných situacích. Navíc se věnovala i dětem, povídala si s nimi a vytvářela dobrou náladu.


Stejně jako loni jsme byli velmi spokojení s řidiči, kteří fungovali bez problémů, vždy si poradili, všude trefili, usmívali se a byli přátelští i v situacích, kdy si to naše děti ne zcela zasloužily.


Pokud jde o organizaci, tak jednou jsme museli měnit program, protože řidiči by námi propočítané časy nebyli schopni zvládnout, ale to je u zájezdu, který se koná poprvé, pochopitelné.


Ubytování bylo nad očekávání příjemné, teplá anglická snídaně v horách potěšila a všechny děti byly spokojené i v rodinách. Na rozdíl od loňska bohužel neměli štěstí na rodinu učitelé (příště tedy prosím tuto rodinu už ne), ale jedna špatná zkušenost z dvaadvaceti je myslím dobrý výsledek.

Zdravím a děkuju

JD - GJS Praha

1.9. - 8.9. 2012

.... byli jsme velmi spokojení a až na drobnosti opravdu nemáme žádné připomínky a moc děkujeme a chválíme Báru.

.... z mého pohledu se zájezd velmi vydařil. Po pravdě řečeno jsem byla trochu nervozní, jestli program, který jsme spolu sestavily, bude opravdu dobrý, a myslím si, že to bylo PEERFEKTNÍ - program byl opravdu pestrý a vyvážený. Nadšená jsem byla např z průvodců v Blenheim Palace a v Black Country Museum a vřele doporučuji do programu dalších zájezdů. Také si velmi cením toho, že jste zařídili koupi některých vstupenek levněji v předprodeji - ušetřilo se tím studentům dost peněz. Kdybyste měla nějaký další dotaz anebo nějaký učitel, který se s vámi domlouvá na programu nějakého zájezdu do VB, se zajímal o nějakou naši zkušenost, můžete se na mne obrátit - ráda pomohu.

Gymnázium Vysoké Mýto

1.9. - 8.9. 2012

Dobrý den,

dcera Kristýna – studentka Gymnázia ve Vys. Mýtě, se vrátila v sobotu ze zájezdu do Anglie naprosto nadšená vším – průvodkyní, řidiči, programem a hlavně rodinou. Chtěla bych Vám tímto dodatečně poděkovat. Zároveň bych chtěla poděkovat rodině za naprosto nadstandartní péči, kterou dceři věnovali.

Gymnázium Vysoké Mýto

7.6. - 16.6. 2012

Dobrý den paní Borůvková,

chtěl bych Vám s malým zpožděním mockrát poděkovat za zájezd do Skotska. Zájezd se povedl a moc se nám i žákům líbil. Pokud bych měl hodnotit:

Program: velice pěkně naplánovaný, zajímavý, zábavný

Ubytování: v rodinách i v hostelích naprosto bez problémů, naprostá spokojenost

Doprava: řidiči naprosto vzoroví a ukázkoví, ochotní, milí, vstřícní, jízda bezpečná

Průvodkyně: zde bych možná pár drobných výtek měl, ale celkově bylo vše také vpořádku.

Vám osobně bych chtěl poděkovat za vaši ochotu a vstřícnost, se kterou se nesetkávám příliš často. Pobyt v Anglii plánujeme i příští školní rok a velmi rád s Vámi budu spolupracovat.

Mějte se pěkně, pozdrav i paní Slavíkové a ještě jednou děkuji.

ZŠ J.V.Myslbeka a MŠ Ostrov

3.6. - 8.6. 2012

Vážená paní Borůvková,


i tento rok musím konstatovat naprostou spokojenost s průběhem poznávacího zájezdu, pan průvodce Pinkava byl velice ochotný a vstřícný a celý zájezd ukočíroval s přehledem. Jsem rád, že se vám podařilo najít další dvě školy, aby se tento zájezd mohl uskutečnit. Je to každým rokem horší najít zájemce, protože všichni studenti už všude byli:-) Děkuji za spolupráci (také vstřícnost a trpělivost paní Staré, se kterou jsme v průběhu roku komunikovali) a těším se případně na další.

Mensagymnázium Praha

6.5. - 10.5. 2012

Dobrý den,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za organizaci našeho zájezdu do GB.

Zájezd se nám velice líbil, nadšené jsme byly my učitelky a hlavně děti, což je nejdůležitější. Velice jsme byli spokojeni s paní Bíbrovou, která byla velice příjemná a vstřícná jak k nám, tak i k dětem. Jesště jednou moc děkuji.

ZŠ Nový Jičín

6.5. - 10.5. 2012

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat touto cestou za dobře zorganizovaný školní zájezd, pořádaný vaší cestovní kanceláří. Tento zájezd se konal ve dnech 6.5.-10.5. 2012 do Londýna. Děkuji samozřejmě řidičům, kteří odvedli profesionální práci, paní průvodkyni p. Bíbrové za poskytnuté služby a také p. Borůvkové za podávající informace. Pokud budeme organizovat zahraniční zájezd, rádi se na vaši cestovní kancelář opět obrátíme.

ZŠ Starý Jičín

14.4. - 20.4. 2012

Dobrý den,


ráda bych poděkovala za zprostředkování zájezdu do Velké Británie, který jsme absolvovali minulý týden a který se vydařil (až na počasí, které ale bohužel nejde objednat s ostatními službami :-).

Všichni jsme byli moc spokojeni se slečnou průvodkyní i s pány řidiči. Děkujeme za perfektní organizaci a Vaši vstřícnost při zajišťování zájezdu.

Gymnázium Chrudim

14.4. - 20.4. 2012

Hodnocení služeb:

- průvodce: výborné, průvodkyně podávala velmi zajímavý výklad, pro studenty měla připravené soutěže,

- řidiči: velmi vstřícní a příjemní,

- ubytování: s ubytováním jsme byli celkově spokojeni,

- pracovníci CK: výborné.

Biskupské gymnázium Hradec Králové

28.3. - 1.4. 2012

Dobrý den,

moc děkujeme, Anglii jsme si užili a viděli jsme toho skutečně hodně. Byl to opravdu krásný zážitek! Ještě jednou děkujeme.

ZŠ Dašice

18.3. - 23.3. 2012

Vážení přátelé,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za zájezd do Velké Británie, kterého jsme měli možnost se zúčastnit od 18. do 23. března. Vše bylo velmi dobře zorganizované, Verunka a Martinové příspívali k výborné atmosféře, nikdo nebyl nemocen, počasí jste také vyčarovali kouzelné. Prostě super! Ještě jednou velké poděkování.

ZŠ Klausova, Praha

18.3. - 23.3. 2012

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za pěkný zájezd do Londýna. Dětem se moc líbil a už přemýšlíme o dalším v příštím roce :-).

SOŠ logistických služeb Praha

4.3. - 9.3. 2012

Dobrý den,

v pátek jsme se v pořádku vrátili domů. Děti byly velmi spokojené. Řidiči i průvodkyně byli velmi vstřícní a příjemní. Také s kolínskou školou jsme se ve všem vyhověli. Tak bych Vám chtěla ještě jednou dodatečně poděkovat za výbornou organizaci a především za vaši flexibilitu.

SZeŠ Lanškroun

17.9. - 23.9.2011

Dobrý den,


chtěl bych Vám moc poděkovat, zájezd se nám všem

hodně líbil a byli jsme velmi spokojení s přístupem Vaší CK.

Děkujeme za profesionální a vstřícné řidiče. Chtěl bych ocenit

perfektní práci slečny průvodkyně, která byla velmi profesionální,

ochotná, pečlivá a velmi příjemná. Díky ní jsme měli zájezd

moc příjemný. Také jsme byli spokojeni s programem a

hostitelskými rodinami.

Opravdu není co vytknout, jste velmi profesionální, rádi Vašich

služeb budeme využívat i v budoucnu a ostatním školám Vás

můžu vřele doporučit.

Moc děkujeme

paní učitel

Gymnázium Staré Město

3.9. - 9.9. 2011

Dobrý den, paní Borůvková,

chtěla bych ještě jednou poděkovat za výborně připravený zájezd, a to jak Vám, tak i Vaší pracovnici sl. Nečesané. Byli jsme rádi, že díky informacím od Vás jsme si mohli předplatit zlevněné vstupy do Toweru a Westminsteru a také získat bezplatné vstupy do dvou památkových objektů na ostrově Wight.

Celá akce byla velmi dobře a s přehledem vedena průvodkyní, sl. Veronikou Zaňkovou. Také bych ráda pochválila pány řidiče Martina a Mirka. Po celou dobu zájezdu panovala všeobecná dobrá pohoda. Studentům se líbilo, že k nim byli v hostitelských rodinách velmi milí a vstřícní a hodně si s nimi povídali. Považuji tedy zájezd po všech stránkách skutečně za velmi zdařilý.

Gymnázium Dvůr Králové n. L.

3.9. - 9.9. 2011

Dobrý večer, paní Cincibusová,

v pátek se nejstarší vnučka vrátila ze školního zájezdu do Londýna.

Vrátila se velmi spokojená - slovy dnešní mládeže to bylo "super".

poprvé si zkusila pobyt v Angli bez rodičů a zároveň si ověřila své jazykové znalosti. I po této stránce byl pobyt pro ni příjemný a povzbudivý - zjistila, že se v běžných situacích dohovoří.

Děkuji Vám i ostatním pracovníkům Vaší cestovní kanceláře, řidičům i průvodci.

Přeji Vám další úspěšné zájezdy a další spokojené klienty - studenty z celé republiky.

Gymnázium Pardubice

15.5. - 24.5. 2011

Vážená paní Borůvková,

chtěla bych poděkovat za dobrou organizaci a zajištění celého pobytu.

Zároveň chci vaším prostřednictvím ještě jednou vyjádřit spokojenost a poděkování za průvodcovské služby slečny Šárky Nepokojové i pánům řidičům, kteří nás bezpečně celou dobu provázeli.

Program celého zájezdu byl skutečně vyčerpávající. Děti i dospělí měli možnosti poznat spoustu nádherných míst.

Naší hodonínské skupině se také líbila výuka ve škole s panem učitelem.

Nakonec bych ještě chtěla poděkovat za výběr rodin ve Worthingu. Všichni jsme byli nadmíru spokojení.

Příští rok při organizaci dalšího jazykového a poznávacího pobytu se určitě na Vás obrátíme znovu.

škola Hodonín

15.5. - 24.5. 2011

Zdravím všechny v Boce,

.....všichni jsme byli nadšení - a to jak děti tak dospělí.

Šárka naprosto dokonalá, o řidičích škoda slov....prostě

borci, s Moraváky jsme se, myslím, shodli úplně bez problémů, takže paráda.

Všem, kdo má na naší spokojenosti nějaký podíl, moc děkujeme a pokud se na

naší škole opět někdy objeví zájem o podobný zájezd, tak určitě zase s

vámi.......

Ještě jedenou velký díííííííííííííííík.

ZŠ Býšť

17.4. - 23.4.2011

... program zájezdu byl naprosto bezchybný, všem se vybraná a navštívená místa moc líbila. Také přiměřeně dlouhé - spíš příjemně nedlouhé - přejezdy byly velkou výhodou. Návštěva Isle of Wight patřila k nejzdařilejším částem programu. Byl nádherný!

Ubytování v rodinách bylo bez problémů, děti byly spokojené.

Spokojeni jsme byli také se slečnou průvodkyní, která se nám vždy snažila maximálně vyjít vstříc. Oceňujeme i profesionalitu pánů řidičů.

Také návštěva divadelního představení byla velkým zážitkem nejen pro nás, ale i pro studenty. Myslíme si, že zařazení podobné akce do programů zájezdů by bylo určitě vhodné.

Gymnázium Chrudim

10.4. - 16.4. 2011

Dobrý den paní Slavíková,


pokud mohu stručně zhodnotit zájezd, tak zcela splnil naše očekávání. Doprava, ubytování a vůbec celá organizace byla výborná. Zvlášť bych chtěla kladně zhodnotit práci slečny průvodkyně Barbory Teplanové, ktará byla výborně připravená, dovedla studenty zaujmout širokou škálou zajímavostí, navíc se jí povedlo vytvořit velmi příjemnou atmosféru. Vždy jsme se dohodly tak, abychom vyšly vstříct požadavkům studentů, aniž by byl narušen průběh zájezdu. Také práce řidičů byla bez jakýkoliv připomínek, jejich požadavky studenti akceptovali, takže nedošlo k žádným problémovým situacím. Celkově celý tým Vaší CK s námi výborně spolupracoval a nejen my kantoři, ale i studenti byli maximálně spokojeni. S ohledem na tuto zkušenost se na Vás i v budoucnu budeme obracet při organizování školního zájezdu.

SPŠ Ostrava

10.4. - 16.4. 2011

Dobrý deň,


Zájazd sa mi velmi páčil a som rada že som mohla byť v Londýne. Bol to jeden z najúžasnejších zážitkov a rada na to budem spomínať. Program sa mi velmi páčil, bol nabity a dobre zorganizovaný a v podstate sme sa nikdy nestihli nudit. Taktiež sprievodca bol naozaj takým spravnym sprievodcom, vždy nám niečo o tej pamiatke povedal,to sa mi páčilo tiež. Čo sa týka rodiny v ktorej som bola ubytovaná tak bola v pohode, mali sme milú pani a aj to celkovo ubytovanie+strava bolo na dobrej úrovni, čo ocenujem. Čo by bolo trochu minus pre mňa tak to bola práve tá cesta autobusom, ktorá bola velmi únavná a vyčerpávajúca ale tak to je pochopitelné na takú vzdialenosť. Čo dodať bol to proste jeden úžasný výlet, ktorý sa mi nesmierne páčil a hocikedy by som si ho zopakovala. :) Vrámci tohto by som sa Vám ešte raz chcela poďakovať že ste mi umožnili vidiet Londýn, čo bol vždy moj sen a mám odtial naozaj pekné spomienky:)


Ďakujem

Dobrý den,

se zájezdem, kterého jsem se nedávno zúčastnila, jsem byla velmi spokojená. Líbila se mi především atmosféra, která panovala po celou dobu zájezdu v autobuse i během prohlídek. Myslím, že se sešel skvělý kolektiv lidí, a i když jsem nejdřív nikoho neznala, spřátelila jsem se brzy s řadou účastníků. K vytvoření dobré atmostféry přispěli bezesporu i vtipní řidiči a náš průvodce, který nám poskytl nejen informace o místech, která jsme navštívili, ale i řadu užitečných tipů, měl přehled a vše skvěle zorganizoval a přizpůsobil zájmu účastníků. Náplň zájezdu byla bohatá, což mi naprosto vyhovovalo.

Zájezd se mi líbil, byla jsem s Vaší cestovní kanceláří už podruhé a i pro případné další zájezdy k ní budu mít důvěru.

2.4. - 9.4. 2011

Vážení!

Touto cestou bychom chtěli poděkovat cestovní kanceláři BOCA za krásný pobyt naší vnučky, která ve dnech 2. – 9. dubna byla na zájezdu v Anglii. Přijela nadšená a se spoustou krásných zážitků a s tím, že se tam určitě chce podívat znova.Velký podíl na úspěšném zájezdu má i průvodce Tomáš Poskočil, který s velkou profesionalitou dokázal předat veliké množství informací.

Ještě jednou děkujeme jménem naší vnučky a přejeme cestovní kanceláři hodně úspěšných zájezdů.

prarodiče žákyně ZŠ Dubina Pardubice

2.4. - 9.4. 2011

Dobrý den paní Borůvková,

zájezd do JZ Anglie jsme si všichni z Březnice moc užili a nemohu Vám a všem, kdo zájezd připravovali dát jinou známku než velkou jedničku. Řidiči byli super a opravdu vynikající byl i náš průvodce Tomáš Poskočil, který se o nás vzorně staral a svým zajímavým povídáním upoutal i ty největší nezbedy. Děkujeme za tak pěkný zájezd.

SOŠ Březnice

6.9. - 11.9. 2010

Chtěla bych moc poděkovat za perfektní zájezd. Řidiči byli bezvadní a Bára je opravdu skvělá. Na zájezdu byla příjemná atmosféra, krásné počasí a viděli jsme maximum. Mějte se všichni hezky a ať se daří připravovat stejně pěkné zájezdy, jako byl ten náš.
paní učitelka

OA Chrudim

21.3. - 27.3. 2010

Chtěl bych Vám a Vašim zaměstnancům poděkovat za přípravu a vlastní realizaci jaz.kurzu do Anglie ve dnech 21.3. - 27.3. 2010. Celý pobyt proběhl bez problémů a studenti byli velice spokojeni. Velký dík také patří naší průvodkyni Báře Teplanové a skvělým řidičům,profesionálům, Miroslavu Dostálovi a Luďku Žákovi, kteří s nadhledem a humorně vyřešili všechno co nás na cestě potkalo. Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho dalších spokojených skupin.

pan učitel

SOŠ a VOŠ Březnice

18. - 23.5. 2009

Vážená paní Borůvková,

přeji Vám krásný den a chci Vám poděkovat za veškeré služby, které nám Vaše cestovní kancelář poskytla během pobytu v Anglii. Vše bylo podle našich představ. Děti mají skvělé zážitky, dnes jsme se zájezdu věnovali ve škole, vyprávěli si, prohlíželi fotky a hodnotili celou akci. Máme v plánu udělat si besedy a různé projekty.

Ubytování v rodinách si všichni moc chválili, děti byly spokojené. V autobuse si vždy sdělovaly dojmy, co večeřely, o čem mluvily, jak na ně rodiny působily atd.....

Musím Vám pochválit slečnu průvodkyni i pány řidiče. Veronika měla vše pečlivě připravené, byla šikovná a ochotná. Pepa a Mirek zvládli řízení zkušeně, profesionálně a každý den nás dovezli do cíle na čas, s přehledem a bez problémů. Myslím, že cestovní atmosféra byla přátelská a bezkonfliktní a celý týden jsme si užili.

Velmi ráda bych Vás proto i v budoucnosti oslovila s organizací dalšího zájezdu. Bude jen záležet na našem panu řediteli, kdy bude chtít další akci naplánovat.
Ještě jednou Vám tedy mnohokrát děkuji
paní učitelka

ZŠ Uherské Hradiště

20. - 24.4. 2009

Dobrý den,

vše proběhlo v naprostém pořádku, byli jsme maximálně spokojeni se službami Vaší CK.

Děkujeme za krásný výlet a už se moc těšíme na další.

S pozdravem,

paní učitelka

OA a VOŠ Příbram

17. - 22. 3. 2008

Zájezd proběhl moc dobře, vrátili jsme se v pořádku a studentům se to velice líbilo, takže jsem samozřejmě potěšena. Ještě jednou děkuju za spolupráci a za krásný zájezd!

paní učitelka

SOŠ Nový Bydžov

4.-10. 3. 2007

Chtěli bychom Vám a celé cestovní kanceláři BOCA poděkovat za zprostředkování našeho zájezdu. Velice si vážíme Vašeho přístupu při organizaci zájezdu - tvorba programu, změny ve skupinách a obzvlášť děkkujeme za vstřícnost u změn, které jsme řešili i na poslední chvíli...Chtěli bbychom poděkovat průvodkyni za to, jak se o nás po celou dobu zájezdu starala, za veškeré informace, které studentům předala a v neposlední řadě za ochotu při organizaci programu a laskavost, která zájezdu přidala jen a jen výbornou atmosféru. Totéž poděkování pro pány řidiče, kteří to s námi vydrželi, za jejich ochotu a za vzorné dodržování přestávek... Ještě jednou dděkujeme a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

pan učitel a paní učitelka

SŠ zdravotní Příbram

4. 5. – 8. 5. 2006

... chtěla bych Vám tímto poděkovat za uskutečnění zájezdu do Anglie. Dcera se vrátila z Vašeho zájezdu velice spokojená jak s rodinou, kde byla ubytovaná a kde se jim skutečně věnovali a našli si čas, aby s nimi konverzovali, tak s celým programem tohoto zájezdu ...
maminka studentky

Střední průmyslová škola v Hradci Králové

23. 3. – 27. 3. 2005

... musím říci, že zájezd od Anglie se velmi vydařil. Byli jsme všichni velmi spokojeni jak s průvodkyní,tak s vybranými rodinami. za tu krátkou dobu jsme viděli vše co jsme chtěli a s odborným výkladem, který byl vhodný jak pro naše studenty tak i pro žáky ZŠ. Dobrá organizace zájezdu byla ještě podpořena výbornými řidiči. Anglické rodiny byly tak srdečné, a to všechny, že jsem se s tímto dosud na zájezdu nesetkala. Staraly se o děti, jídlo bylo výborné a hlavně s nimi konverzovaly. Myslím, že to byl výborný zájezd, který udělal dobrou reklamu Vám jako firmě a i Anglii. Doufám, že budeme moci znovu využít Vašich služeb ...
paní učitelka

Střední automobilová škola – Ústí nad Orlicí

Francie

11. 6. - 16. 6. 2017

Dobrý den,

děkujeme za organizaci zájezdu do Francie. Byli jsme spokojeni s jeho obsahem, paní průvodkyní a velice milými a ochotnými řidiči.

ZŠ a MŠ Pohádka Hradec Králové

4. 6. - 9. 6. 2017

Dobrý den,

se zájezdem jsme byli já i studenti spokojeni, jedinou poznámku bych měla k programu - městečko Valloris, které bylo na programu druhý den, by se, myslím, mohlo vynechat, nezbylo nám potom dost času ani energie na návštěvu Antibes, které rozhodně stojí za shlédnutí. Doprava bez připomínek, služby paní průvodkyně bych "oznámkovala" tak na 2-, ale těžko se k tomu nějak rozepisovat, chtělo by to asi osobní zkušenost..., strava v pořádku, ubytování také - od F 1 nic víc nečekáme :-). Mockrát děkujeme a rádi s vámi zase pojedeme :-).

Gymnázium Šumperk

24. 4. - 28. 4. 2017

Dobrý den,

zájezd hodnotím velmi kladně i přes některé nedostatky. Průvodkyně byla evidentně nezkušená, i když velmi snaživá, milá a vstřícná. Řidiči byli spolehliví a ochotní. Ubytování slušné, vše čisté, jen snídaně slabší než v kterékoliv F 1 na území Francie. Celkově jsem spokojena, i když v minulých zájezdech jsme zvládli vidět více věcí v Paříži.

Gymnázium Praha

Zhodnocení zájezdu:

- průvodkyně - milá, ochotná, vše bylo úplně bez problémů

- řidiči - příjemní ochotní, dalo se s nimi velmi dobře dohodnout

- ubytování a jídlo - čístota pokojů i snídaně bez problémů, co se týká večeří, tak děti z nich byly nadšené

- program - velmi pozitivně hodnotím, že během tří dní jsme viděli vše důležité z Paříže, děti byly velmi spokojené

ZŠ Marjánka

5. 6. - 10. 6. 2016

Dobrý den, paní Borůvková,

za celý náš kolektiv vyslovuji poděkování za organizaci a průběh našeho zájezdu ve Francii.
Průvodkyně Maruška měla zájezd plně ve svých rukou, byla moc milá, ochotná, starostlivá, vše pohotově zařídila.
Poděkování přísluší i oběma řidičům, kteří nás na cestách provázeli.
Navšítivili jsme krásná místa, přálo nám i počasí, studenti se také chovali vzorně.
Moc děkujeme!!!

OA Děčín

8. 11. - 15. 11. 2015

Dobrý den paní Málková,

... žáci i dozor, všichni jsme byli nadšeni. Zájezd byl úžasný, program, slečna průvodkyně, ubytování v rodinách i výuka ve škole vše na jedničku. K tomu i řidiči, výborná spolupráce. A objednali jste i super počasí. Takže moc a moc velká spokojenost, díky.

OA DěčínGymnázium Rychnov nad Kněžnou

8. 11. - 15. 11. 2015

Celý program, který cestovní kancelář BOCA připravila, byl splněn, viděli jsme všechny památky a navštívili nádherná místa Provence, studenti mohli načerpat nové znalosti o těchto místech.  Také díky absolvování 9 výukových hodin ve škole se setkali s rodilými mluvčími, zopakovali si některé věci z gramatiky a rozšiřovali slovní zásobu na daná témata. Setkání ve škole hodnotili velice kladně. Stejně tak i výlety po místech Provence.  
Za sebe i studenty musím velice kladně ohodnotit průvodkyní Andreu Žeravíkovou, její vedení, odborné znalosti jsou na vysoké úrovní. Přispěla velmi k příjemné a pohodové atmosféře celého zájezdu. 
Děkuji cestovní kanceláři za zprostředkování toho zájezdu, protože na vše bylo málo času, i tak se se vším dokázala vypořádat k naší spokojenosti.

Gymnázium Vysoké Mýto

13. 4. - 17. 4. 2015

Dobrý den, paní Cincibusová,

chtěla bych Vám poděkovat za skvělou organizaci zájezdu do Francie. Všechno vyšlo, jak mělo. Byl to moc hezký zájezd. Řidičí úžasní, paní Bruknerová byla výborná a spojení se školou z Roudnice klaplo na jedničku.
Ještě jednou bych chtěla pochválit a poděkovat za práci paní Málkové. 

VOŠ a SOŠ Nový Bydžov

2.6.-7.6.2014

Dobrý den,

se zájezdem jsme byli velice spokojeni. Slečna průvodkyně byla skvělá, informace u pamětihodností byly úměrné a nebyly zbytečně vysilující. Potěšily mě dobře organizované rozchody, dávala je vždy tam, kde bylo možné si odpočinout, popřípadě něco koupit nebo si dojít na výstavu. Celkově byl program pestrý, žáci si mohli sami udělat celkový obrázek o Paříži, takže se jen budu těšit na případné další akce a doufám, že se zúčastníme v hojnějším počtu.

SPŠ Hradec Králové

5.5. - 9.5.2014

Dobrý den,

je to teprve pár hodin, co jsme se šťastně vrátili ze školního zájezdu do Paříže a Versailles s Vaší cestovní kanceláří. Vaši společnost jsem vybrala náhodně a musím říct, že výběr to byl více než šťastný. Průvodkyně Andrea byla velmi příjemná, dovedla zaujmout svým výkladem náctileté děti, což bývá oříšek. Nabitý program jsme zvládli přesně tak, jak bylo v plánu, bez stresu, v pohodě. Řidiči byli velmi milí, spolehliví, stále sršeli dobrou náladou. Snad se nám v dohledné době podaří opět využít Vašich služeb a pokud ne my, vřele doporučuji ostatním školám.

ZŠ Dobřichovice

5.5. - 9.5.2014

Dobrý den,

chtěl bych Vám moc poděkovat za zařízení celého zájezdu. Všichni jsme si to moc užili. Největší poděkování si zaslouží Andrea. Celý pobyt se o nás výborně starala. Procházky Paříží byly krásně naplánované. Nenudili jsme se, všechny to moc bavilo, máme krásné zážitky i fotky. Zároveň také moc děkujeme řidičům, kteří nám cestu opravdu zpříjemnili. I přes autobus plný dětí byli velmi ochotní a vše opravdu úžasně zvládali.

Moc rádi se na Vás opět v budoucnu obrátíme

ZŠ Hradec Králové

7.10. - 12.10.2013

Dobrý den,

se zájezdem jsme byli moc spokojení, všechno proběhlo v naprostém pořádku.

Obchodní akademie Praha 6

7.10. - 12.10.2013

Dobrý den,

šťastně jsme se vrátili ze zájezdu z jižní Francie a studenti jsou velmi spokojeni s programem i průběhem celého týdne. Navíc počasí bylo úžasné, takže si to nelze představit ideálněji. Děkujeme

Gymnázium Český Těšín

3.10. - 7.10.2013

Vážená paní Cincibusová,

chtěl bych Vám jménem naší školy poděkovat za realizaci zájezdu na Francouzskou riviéru. Studenti, pedagogičtí pracovníci i ostatní účastníci zájezdu byli spokojeni s organizací a obsahem celého zájezdu. Velmi spokojeni jsme byli s profesionálním přístupem průvodkyně zájezdu paní Bruknerové a také s velmi dobře a kvalitně zajištěnou dopravou firmy Dařílek. Poděkování patří samozřejmě i řidičům, kteří se postarali nejenom o bezpečnou jízdu, ale v průběhu zájezdu se velmi mile starali o občerstvení všech účastníků zájezdu.

Těšíme se na další spolupráci

Anglické gymnázium Pardubice

27.9. - 1.10.2013

Dobrý den,

děkuji za zorganizování exkurze do Paříže. Řidiči byli skvělí a slečna průvodkyně nás zavedla všude přesně podle plánu, takže jsme spokojeni. Doufám, že se na Vás můžeme v příštích letech zase obrátit.

SŠ služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové

4.6. - 9.6.2013

Dobrý den, paní Stará,

moc děkujeme za přípravu a organizaci celého zájezdu. Byli jsme maximálně spokojeni a zájezd se vydařil po všech stránkách. Slečna Jana Dobášová byla perfektní a řidiči též.

Moc Vám děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

OA Děčín

4.6. - 9.6.2013

Vážená paní Borůvková,

chtěla bych poděkovat za dobrou organizaci a zajištění celého pobytu.
Zároveň chci vaším prostřednictvím ještě jednou vyjádřit spokojenost a poděkování za průvodcovské služby slečny Šárky Nepokojové i pánům řidičům, kteří nás bezpečně celou dobu provázeli.
Program celého zájezdu byl skutečně vyčerpávající. Děti i dospělí měli možnosti poznat spoustu nádherných míst.
Naší hodonínské skupině se také líbila výuka ve škole s panem učitelem.
Nakonec bych ještě chtěla poděkovat za výběr rodin ve Worthingu. Všichni jsme byli nadmíru spokojení.
Příští rok při organizaci dalšího jazykového a poznávacího pobytu se určitě na Vás obrátíme znovu.

škola Hodonín

4.6. - 9.6.2013

Zdravím všechny v Boce,
.....všichni jsme byli nadšení - a to jak děti tak dospělí.
Šárka naprosto dokonalá, o řidičích škoda slov....prostě borci, s Moraváky jsme se, myslím, shodli úplně bez problémů, takže paráda.
Všem, kdo má na naší spokojenosti nějaký podíl, moc děkujeme a pokud se na naší škole opět někdy objeví zájem o podobný zájezd, tak určitě zase s vámi.......

Ještě jedenou velký díííííííííííííííík.

ZŠ Býšť

1.6. - 6.6. 2010

Dobrý den paní Borůvková,
jménem všech studentů, kteří byli na zájezdu,Vám děkuji za jeho připravenost. Paní průvodkyně byla vynikající a řidiči též.
Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

OA Děčín

17.5. - 23.5. 2010

Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za krásný zájezd a ještě jednou velký dík vynikající paní Natálii. Poděkování i trpělivým pánům řidičům. Dětem se to moc líbilo, myslím, že si i dost zapamatovaly.
Těším se na další spolupráci c Vaší CK.
Hezký den a mnoho takových pěkných akcí.
PJZŠ Horáčkova
Dobrý deň,
chcela bysom Vam poďakovať za skutočne nádherný zájazd do Normandie, ktorý mi sprostredkovala Vaša cestovná kancelária. Eše raz ĎAKUJEM! :)
P.S.: Veľmi chcem poďakovať aj pani sprievodkyni a pánom šoférom - boli úžasní!!

12.4. - 16.4. 2010

Dobrý den,

chtěli bychom Vám, tedy celé CK, poděkovat za krásně zorganizovaný zájezd do Francie. Všem studentům se akce moc líbila a myslím si , že obrovskou zásluhu na tom má paní průvodkyně Markéta, jejíž znalosti a přehled jsme bezmezně obdivovali. A nejen to, byla příjemná, vstřícná, udělající ...perfektní.

Ještě jednou děkujeme, s partnerskou školou - taky perfektní - jsme se dohodli, že za rok za dva bychom se zase do něčeho podobného znovu pustili a jak jinak než s Vámi.

Děkuji.

25. - 30.4. 2009

Dobrý den,

posílám vám hodnocení zájezdu do Francie, který jsme absolvovali s našimi studenty s vaší kanceláří v dubnu t.r.
Co se týče programu, opravdu jsme se nenudili :-) Myslím, že navštívená místa byla velmi dobře zvolená, slečna průvodkyně byla studentům velmi ochotná a schopná poradit kam jít, co vidět....prostě člověk na svém místě. Navíc byla velmi laskavá a vyšla nám hodně vstříc a ze všech sil se snažila vyhovět oběma skupinám.
Ubytování bylo myslím také naprosto v pořádku, nikdo si na nic nestěžoval (a to je co říct :-) ). Večeře byly moc fajn, sice tam byl ze začátku nějaký problém, že měly obsahovat něco víc, ale jídla i pití bylo dost a po náročném dni přišly vhod.
Doprava úžasná, páni řidiči úžasní. K tomu nemám co dodat...byli prostě skvělí, zůstávali celou dobu k dispozici u autobusu, takže studenti mohli kdykoli pro cokoli doběhnout, nebo když jim byla zima odpočnout si na svém místečku. Celou dobu se usmívali, ne jak to někdy na zájezdech bývá, že jsou řidiči nevrlí a neochotní. Jízda byla naprosto bezproblémová, zastávky super načasované, takže nikdo netrpěl.
Počasí bylo pravé aprílové, trochu si s námi pohrávalo, ale celkově si myslím, že mohlo být mnohem hůř a nikdo neonemocněl :-)
Měla jsem vždycky radost, když se děti vracely k autobusu s pusou od ucha k uchu a začaly vyprávět...a paní učitelko tohle a paní učitelko támhleto. Myslím, že si to všichni užili.
Celkově bych to shrnula na zájezd, který se nám moc líbil :-)
S pozdravem
paní učitelka

VOŠ a SOŠ podnikatelská HK

24. - 28. 10. 2007

Celkově se všichni shodují, že zájezd do Paříže byl úspěšný a jsou spokojeni. Slečnu průvodkyni všichni chválíme po stránce organizační i společenské všechno dobře profesionálně zvládla... K řidičům nemáme sebemenší připomínky, byli ochotní, jízda byla plynulá, bezpečná, pohodlná... Celkově, znovu opakuji, jsme byli s Vašimi službami velmi spokojeni a pokud budeme mít příležitost, rádi se na Vaši CK znovu obrátíme.

pan učitel

Gymnázium, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Praha

24. - 28. 10. 2007

Paříž byla moc pěkná, počasí tak akorát na výlet. Cesta byla překvapivě pohodlná a díky umění řidičů i bezpečná. Ubytování v F1 bylo v pořádku... Slečna průvodkyně byla milá a ochotná...Zájezd byl opravdu zajímavý a věřím, že i v budoucnu se na Vaši kancelář rádi obrátíme.

paní učitelka

Gymnázium, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Praha

5. - 10. 6. 2007

Ve dnech 5.-10. června 2007 jsme absolvovali poznávací zájezd do Francie, který pro nás připravila Vaše cestovní kancelář. Studenti i pedagogové měli možnost poznat krásné památky Paříže i kouzelnou architekturu zámků a zahrad ve Versailles, Fontainebleau či Vaux le Vicomte. CCelý zájezd byl organizačně velmi dobře připraven, a tak jsme mohli beze zbytku zvládnout jeho nnáročný program...poděkování patří i dopravci a jeho řidičům, kteří nás bezpečně vezli a starali se o naše pohodlí na cestách. Velmi oceňujeme jejich profesionalitu. Poděkování patří i paní průvodkyni, jejíž práci jsme měli možnost ocenit už v minulosti. Ceníme si jejího pochopení pro studenty. Po velmi dobrých zkušenostech snad budeme moci využít znovu služeb Vaší cestovní kanceláře.

Gymnázium Český Těšín

2. - 7. 6. 2007

Přijeli jsme všichni velmi spokojeni. Pohodlný autobus a pohodoví, ochotní řidiči. Báječná průvodkyně, vstřícná, trpělivá, znalá poměrů, spolehlivá ve vybírání peněz na vstupy... Pěkný program: obávala jsem se trochu těch 4 dnů ve městě, ale měli jsme dostatek rozchodů a odpočinku, takže bylo možné vidět vlastně všechny "highlights" dvou velkoměst a zároveň i zažít atmosféru, posedět, koupit si něco. Vše bylo pohodové...Také Vám moc děkuji za hezky připravený zájezd a těším se na další spolupráci.

paní učitelka

Gymnázium Sedlčany

2. - 7. 6. 2007

...Za naši školu můžu zkonstatovat, že zájezd se velmi vydařil a byli jsme velmi spokojeni. Chtěla bych ocenit práci naší průvodkyně, která pracovala velmi profesionálně a ochotně přistoupila na některé změny programu, které jsme během cesty navrhli, a také obou řidičů...Chtěla bych Vám tedy jménem naší školy moc poděkovat za uskutečnění našeho zájezdu, doufám, že tato spolupráce s Vámi nebude poslední a budeme se těšit na některé další cesty. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků!!

paní učitelky

OA a VOŠ Příbram

4. 4. - 9. 4. 2007

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za perfektně zorganizovaný zájezd do Francie, který jsem si beze zbytku užila. Zájezd byl harmonicky vyvážený, bylo v něm vše, co v něm má být, nemohu o něm mluvit jinak než v superlativech

paní učitelka

Svaz učitelů francouzštiny

Německo

9. 11. - 13. 11. 2015

Dobrý den, paní Málková,
Celý náš týdenní pobyt byl všestranně dobře zajištěný. Ubytování bylo v mládežnické ubytovně ve dvoulůžkových pokojích, jednoduše a účelně zařízených. Stravování probíhalo přímo v přízemí ubytovny, kde měla naše skupina přidělenou vždy jednu z malých útulných jídelen. Z bohaté nabídky jídel si mohl vybrat skutečně každý. Ovšem „nejdůležitější“ byla možnost připojení k wi-fi v lobby ubytovny, kterou všechny žákyně bohatě využívaly. 
Celý program byl sestaven zajímavě, s ohledem na věk a zájmy žákyň, a přinesl všem nespočet nových poznatků i zážitků. Myslím, že s jazykovým pobytem byli všichni spokojeni. Poděkování patří především průvodkyni, která zabezpečila bezproblémový průběh pobytu a obstarala nám vstupenky i na akce, které původně v našem programu nebyly.

SZŠ Svitavy

9. 11. - 14. 11. 2015

Dobrý den,

Studenty nejvíce zaujala kopule Reichstagu a muzeum Dungeon, z televizní věže byli někteří zklamaní - hlavně tedy poměr cena k obsahu. Stasi Muzeum bylo velmi zajímavé. Nejznámější památky východního a západního Berlína jsme prošli všechny. Postupim byla zvládnuta pouze jako půldenní, raději jsme využili možnost porozhlédnout se ještě trochu po Berlíně. 
Oceňujeme flexibilitu pana průvodce přizpůsobit se našim požadavkům (př. návštěva Kreuzbergu), také jeho profesionální úroveň jak po stránce odborné / znalostní, tak po stránce jednání a komunikace s pedagogy a žáky.
Oceňujeme profesionální přístup řidičů (ochota, příjemné jednání, flexibilita).
I přes termín, který nám ne zcela vyhovoval, se díky překvapivě hezkému počasí na listopad a zároveň ve spoluprái s CK, zastoupenou panem průvodcem Vavříkem, podařilo dobře zvládnout celý zájezd. Studentům vyhovovala odpolední výuka lépe. I když byli unaveni, lektoři z jazykové školy GLS je byli schopni dobře zaktivovat a 3hodinová výuka jim každý den velmi rychle utekla. Všichni byli s náplní zájezdu velmi spokojeni.

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová

8. 6. 2017

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za zajištění zájezdu do Legolandu, moc se nám tam líbilo. Obzvláště bych moc ráda poděkovala paní průvodkyni Krmenčíkové, která byla nejen velice milá a ochotná, ale hlavně velmi schopná ve chvílích, kdy bylo potřeba něco zařídit, včetně věcí nad rámec jejích povinností. Ještě jednou děkuji a pokud budu mít možnost s Vámi jet na další akce, byla bych moc ráda, kdyby s námi jela opět paní Krmenčíková.

ZŠ Spořilov Pardubice

27. 3. 2017

Dobrý den,

mohu potvrdit, že zájezd byl mimořádně povedený. Exkurze byla velmi zajímavá, Drážďany krásné i díky slunečnému počasí. Velká pochvala patří i řidičům i průvodci, kteří byli velmi vstřícní a přátelští. Děkujeme za připravu zájezdu a těšíme se na další spolupráci.

OA Beroun

14. 6. - 16. 6. 2016

Dobrý den, paní Málková,

chtěla bych Vám poděkovat za organizaci našeho zájezdu do Vídně. S programem jsme byli velmi spokojeni, vše jsme domlouvali s panem průvodcem, který byl výborný. Žáci s ním navázali okamžitě přátelský vztah a on si je také chválil. Ubytování v hotelu bylo dobré. Hotel stojí ale na velmi rušné ulici a provoz neutichá ani v noci. Slabší stránku představovalo pouze stravování. Jídlo bylo sice chutné, ale porce zvláště pro kluky byly velmi malé. Naštěstí byl nedaleko obchod a tak si mohli dokoupit něco k jídlu.
Celkově jsme byli však velmi spokojeni.
Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám hodně spokojených klientů.

Gymnázium Soběslav

18. 5. - 20. 5. 2016

Dobrý den,

píši v souvislosti se školním zájezdem Alpské vyhlídky.
Zájezd se nám velice líbil, naplánovaný program byl intenzivní a zajímavý. Cesta autobusem nám uběhla jako nic, řidiči byli moc hodní a ochotní.
Snad jen výklad mohl být více uzpůsoben věkové kategorii dětí, myslím , že mnohdy byl pro ně příliš odborný a složitý.Každopádně za výlet moc děkujeme, děti byly nadšené.

ZŠ Josefa Ressla Pardubice

8. 4. - 11. 4. 2016

Dobrý den,

děti byly ve většině nadšené, od vedení pochvala, celková spokojenost s akcí.

Ubytování: vyhovující, ze strany dětí ani dospělých žádné stížnosti ani připomínky, čisto uklizeno, snad jen díky spoluubytovaným Italům poměrně velký noční hluk v 1. patře.

Strava: nakonec překvapivě dobrá, snídaně bohatá, pizza přijatelná, těstoviny dobré, salát trochu hladový ... nikdo si nestěžoval

Řidiči: ochotní, moc milí, vždy všude včas, odvezli na místo ... bez připomínek

Průvodkyně: jako vždy výborná, spolehlivá, ochotná, milá, trpělivá, zasvěcená ... perfektní

Program: zcela naplněn, výběr se líbil, prostor i na oddech ... žádné stížnosti

Děkuji za přípravu zájezdu, spolupráci a ochotu, se kterou jste nám vycházeli po celou dobu vstříc :-).

TCP - konzervatoř

9. 11. - 14. 11. 2015

Studenty nejvíce zaujala kopule Reichstagu a muzeum Dungeon, z televizní věže byli někteří zklamaní - hlavně tedy poměr cena k obsahu. Stasi Muzeum bylo velmi zajímavé. Nejznámější památky východního a západního Berlína jsme prošli všechny. Postupim byla zvládnuta pouze jako půldenní, raději jsme využili možnost porozhlédnout se ještě trochu po Berlíně. 
Oceňujeme flexibilitu pana průvodce přizpůsobit se našim požadavkům (př. návštěva Kreuzbergu), také jeho profesionální úroveň jak po stránce odborné / znalostní, tak po stránce jednání a komunikace s pedagogy a žáky.
Oceňujeme profesionální přístup řidičů (ochota, příjemné jednání, flexibilita).
I přes termín, který nám ne zcela vyhovoval, se díky překvapivě hezkému počasí na listopad a zároveň ve spoluprái s CK, zastoupenou panem průvodcem Vavříkem, podařilo dobře zvládnout celý zájezd. Studentům vyhovovala odpolední výuka lépe. I když byli unaveni, lektoři z jazykové školy GLS je byli schopni dobře zaktivovat a 3hodinová výuka jim každý den velmi rychle utekla. Všichni byli s náplní zájezdu velmi spokojeni.

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová

9. 11. - 13. 11. 2015

Celý náš týdenní pobyt byl všestranně dobře zajištěný. Ubytování bylo v mládežnické ubytovně ve dvoulůžkových pokojích, jednoduše a účelně zařízených. Stravování probíhalo přímo v přízemí ubytovny, kde měla naše skupina přidělenou vždy jednu z malých útulných jídelen. Z bohaté nabídky jídel si mohl vybrat skutečně každý. Ovšem „nejdůležitější“ byla možnost připojení k wi-fi v lobby ubytovny, kterou všechny žákyně bohatě využívaly. 
Celý program byl sestaven zajímavě, s ohledem na věk a zájmy žákyň, a přinesl všem nespočet nových poznatků i zážitků. Myslím, že s jazykovým pobytem byli všichni spokojeni. Poděkování patří především průvodkyni, která zabezpečila bezproblémový průběh pobytu a obstarala nám vstupenky i na akce, které původně v našem programu nebyly.

SZŠ Svitavy

„Týden v Drážďanech mi dal snad víc, než pět let německého jazyka ve škole. Nejvíce se mi líbilo na zámku Moritzburg. Za týden jsme nachodili snad 50 km a jsme plní zážitků.“

„Líbily se mi památky a ubytování, jídlo bylo moc dobré. Líbilo se mi nakupování a vlastně všechno.“

„Pobyt v Německu byl super. Nejvíc se mi líbil zámek Moritzburg. Výuka v Německu mě moc bavila. Myslím, že jsem se toho dost nového dozvěděla.“

„Nejvíc zážitků jsem si odnesla z Moritzburgu, ale i celý pobyt byl velice pěkný. Také se mi líbila televizní věž v Berlíně, ale Berlín jako město se mi nelíbil.“

„V Drážďanech bylo nejhezčí staré město. Ubytování bylo prima i jídlo. Jen Berlín jako město se mi vůbec nelíbí – je samé staveniště. Jinak výuka byla bezva, bavila mě a potěšil mě certifikát.“

„Byla jsem spokojená s celým průběhem pobytu. Jídlo bylo dobré a ubytování výborné. Výuka se mi moc líbila, paní učitelka byla milá a vstřícná. Slečna průvodkyně byla taky fajn, ale nenechala nám ani chvíli odpočinku.“

„Moc se mi líbilo ubytování, jídlo bylo taky moc dobré. Město se mi taky líbilo, ale byla jsem každý den strašně unavená, bylo to náročné.“

„S tímto pobytem jsem byla spokojená. Památky se mi líbily, ubytování bylo taky pěkné a čisté. Autobus pohodlný. Výuka byla zábavná a poučná. Nejlepší byl zámek Moritzburg. Moc se mi tam líbilo, jela bych hned znovu.“

„Pětidenní vzdělávací pobyt v Německu byl naprosto povedený! Navštívily jsme spoustu známých památek v Drážďanech a v okolí a to nejlepší přišlo nakonec – Berlín. Každý den, kromě pátku byl nastartován 3hodinovou výukou německého jazyka. Přes celý den jsme cestovaly a na noc se vracely na hotel.“

„Bylo to super. Velmi hezky připravený program a přívětiví učitelé.“

„Moc se mi líbilo na hotelu, měli to tam hezky upravené. Seznámili jsme se i s jinými lidmi, se kterými jsme se i dorozuměli. Každopádně jsem ráda, že jsem jela. Máme i s holkama mnoho zážitků a na co vzpomínat.“

„Velmi se mi líbila obrazárna starých mistrů.“

„Nejvíce se mi líbilo muzeum hygieny a zámek v Moritzburgu.“

hodnocení žákyň SZŠ Svitavy

2. 11. - 6. 11. 2015

Dobrý den, 

především chci poděkovat za organizaci zájezdu. Vše probíhalo bez problémů, pan průvodce Vavřík byl skvělý, byl nám k dispozici kdykoliv, velmi dobře se o nás staral a vše perfektně organizoval. Viděli jsme spoustu zajímavých věcí, studentům se to moc líbilo a mně také. Velmi dobrou úroveň měl i kurz němčiny. Navíc jsme byli rádi, že nás autobus všude zavezl, nemuseli jsme používat městskou dopravu. S pány řidiči bylo vše v pořádku, snad byli spokojeni i oni s námi. Měli jsme i moc hezké počasí, což byla určitě velká výhoda. 
Srdečně zdravím a přeji další hezké zájezdy.

Gymnázium Jaroměř

5. 10. - 9. 10. 2015

Dobrý den, paní Cincibusová,

se zájezdem jsme byli (žáci i učitelé) velmi spokojeni. Zájezd byl dobře připraven, program se žákům líbil, případné menší problémy se hned vyřešily (např. doba večeře v Berlíně). Paní průvodkyně byla zkušená, ochotná, podala vždy fundovaný a zajímavý výklad a žáci její práci ocenili velmi pozitivně. Stejně pozitivně můžeme hodnotit i úroveň dopravy (zkušení, vstřícní a hlavně klidní řidiči, kvalitní autobus) a způsob ubytování v Drážďanech i Berlíně (velmi výhodná byla v obou případech poloha nedaleko centra), žáci byli spokojeni i se stravou, určitě neměli hlad a nabídka byla pestrá...
Děkuji Vám za realizaci zájezdu a přeji hezký den.

Gymnázium Třinec

28. 9. - 2. 10. 2015

Výlet se nám moc líbil a bylo by prima, kdyby se něco podobného mohlo zopakovat příští školní rok.

ZŠ Štefánikova, Pardubice, hodnocení žákyň

5. 6. - 7. 6. 2015

Vážení,

včera jsem se vrátila ze zájezdu na výstavu Paula Gauguina v Basileji. Chtěla bych vám vyjádřit svůj velký dík za tak dobře zorganizovaný a naplánovaný zájezd. 
Po stránce tématické a obsahové byly prohlídky památek, galerií a muzeí tří významných měst velmi dobře promyšlené, velmi zajímavé, bohaté a přínosné.
Samotná výstava Paula Gauguina - to byl skvost a jsem moc ráda, že jsem ji mohla shlédnout.  Jedinečná, neopakovatelná, obohacující a úchvatná podívaná.
Po stránce technické, velmi obdivuji a oceňuji organizační schopnosti, odborné znalosti  a opravdu příjemné vystupování a jednání milé průvodkyně paní Natálie Bruknerové.
Vysoce hodnotím odborný přínos pana doc. Hrubého, jeho úžasně široké znalosti a pedagogickou schopnost příjemného předávání svých poznatků účastníkům. Jeho výklady byly velmi zajímavé a obohacující. 

A.K., Praha

4. 6. 2015

Přeji hezký den.

Děkuji za zprostředkování zájezdu. Moc se nám líbil. Byli jsme moc spokojeni, jak s panem průvodcem, tak i s panem řidičem. A samozřejmě automobilka byla perfektní. Někteří studenti stihli i nějaké nákupy...

SŠ automobilní, Ústí nad Orlicí

14.6.-15.6.2014

Dobré ráno,

včera večer jsme se vrátili zcela v pořádku ze zájezdu do Salzburgu a Berchtesgadenu a hned píšu, abych Vám moc poděkovala. Byl to úžasný zájezd do míst, která znám a miluju, ale s bezvadnými řidiči a naprosto skvělou průvodkyní (nejenže vše bez problémů organizovala, umí nádherně německy, ukázala nám místa, která jsem ani neznala, ale ještě dokázala i převzít péči o děti). Ubytování bylo na špičkové úrovni. Vystoupení v Salzburgu bylo skvělé, kolemjdoucí cizinci si nás natáčeli a fotili. Opravdu jsem byla mile překvapena, jak všechno klapalo.

Pěvecký sbor Mendy

9.12. - 12.12.2013

Dobrý den,

děkujeme za dokonalou organizaci zájezdu do Německa. Velmi chválíme úroveň, profesionalitu a kamarádský přístup Vašeho průvodce!!!

Velmi rádi využijeme další možnou spolupráci

SOŠ a SOU Neratovice

25.10.2013

Paní Cincibusová, moc a moc děkujeme za vzorné služby při zájezdu do Legolandu, jak paní průvodkyni Krmenčíkové, byla úplně super!!!, tak i řidičům za trpělivost!! Vše dopadlo suprově a ještě jednou za všechny děti moc děkujeme a těšíme se třeba někdy na další spolupráci s Vámi!

ZŠ Resslova Pardubice

30.5. - 1.6. 2012

Dobrý den,

dovolte, abychom Vám alespoň touto cestou poděkovaly za žáky i za nás - pedag. doprovod - za krásné zážitky z Rakouska a Německa, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.

Velký dík patří také slečně průvodkyni Janě Dobášové a řidiči Mirku Dostálovi, kteří nemalou měrou přispěli k pohodovému zájezdu.

Ještě jednou děkujeme a někdy příště zase nashledanou.

ZŠ Polabiny II, Pardubice

18.5. - 21.5. 2012

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala za zajištění cesty do Švýcarska a Německa pro DPS CARMINA při ZŠ RVHv Prodloužená - Pardubice. Naprostou oporou nám byli přeobětaví p. průvodce Mudr. Mlčoch a p. řidiči z Dopravního podniku Hradec Králové p. Robek a p. Hanzl. Děti jsou nadšené a plné spousty zážitků....

ZUŠ Polabiny, Pardubice

25.4. - 29. 4. 2011

Zájezd hodnotíme velmi kladně, také služby CK Boca a zvlášť profesionální přístup a připravenost pana průvodce MuDr. V. Mlčocha.

Studenti měli možnost procvičit si své jazykové dovednosti při výuce s rodilými mluvčími, poznat tradice a zajímavá historická a průmyslová místa Bavorska a Bádenska – Württembergska (Mnichov, Augsburg, Stuttgart a okolí..)

Profesně technicky zaměřený program (automobilový průmysl v Německu) splnil naše očekávání a rádi navážeme v další spolupráci na dobré zkušenosti z letošního zájezdového výukového pobytu.

Závěrem vyjadřujeme poděkování výše uvedeným – CK Boca, panu průvodci, dopravcům – řidičům a organizátorům akce.

SPŠ Ostrava

17.5. - 23.5. 2010

Dobrý den,

ještě jednou děkujeme za krásný zájezd a ještě jednou velký dík vynikající paní Natálii. Poděkování i trpělivým pánům řidičům. Dětem se to moc líbilo, myslím, že si i dost zapamatovaly.
Těším se na další spolupráci c Vaší CK.
Hezký den a mnoho takových pěkných akcí.

Dobrý deň,
chcela bysom Vam poďakovať za skutočne nádherný zájazd do Normandie, ktorý mi sprostredkovala Vaša cestovná kancelária. Eše raz ĎAKUJEM! :)
P.S.: Veľmi chcem poďakovať aj pani sprievodkyni a pánom šoférom - boli úžasní!!

PJZŠ Horáčkova

23.10 – 26.10. 2005

... ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování zájezdu do Berlína. Zájezd se nám líbil a velmi jsme ocenili profesionální tým, který s námi jel. Počínaje paní průvodkyní, která se nám snažila vyjít ve všem vstříc, dokázala poutavě hovořit o městě i historii, improvizovat a zařadit do programu vše dle přání studentů. Páni řidiči byli velmi ochotní, příjemní a spolehliví. Studenti byli velmi nadšeni. Já osobně jsem byla spokojená a věřím, že bychom i v budoucnu mohli využít Vašich služeb ...

Církevní gymnázium Plzeň 2

Rakousko

17. 5. - 19. 5. 2017

Dobrý den,

děkujeme za velmi povedený zájezd, vše klaplo, pestrý program, vynikající paní průvodkyně i pan řidič, slušné ubytování i strava v Břeclavi, výborná spolupráce s paní Žďárovou. Budeme se těšit na další zájezd.

ZŠ Semice

23. 3. - 26. 3. 2017

Dobrý den,

všechno bylo super, na hotelu v pohodě, počasí dokonalé a cesta také dobrá. Moc díky za organizaci a těšíme se na příští rok :-)

Mazars

18. 5. - 20. 5. 2016

Dobrý den,

píši v souvislosti se školním zájezdem Alpské vyhlídky.

Zájezd se nám velice líbil, naplánovaný program byl intenzivní a zajímavý. Cesta autobusem nám uběhla jako nic, řidiči byli moc hodní a ochotní.

Snad jen výklad mohl být více uzpůsoben věkové kategorii dětí, myslím , že mnohdy byl pro ně příliš odborný a složitý.

Každopádně za výlet moc děkujeme, děti byly nadšené.

ZŠ Josefa Ressla Pardubice

9. 11. - 13. 11. 2015

Dobrý den.

Zájezd byl úplně nejlepší. Super autobus, skvělí a obětaví řidiči Petr a Robert, sečtělá a velmi ochotná průvodkyně Petra...
Ubytování i snídaně k plné spokojenosti. Program perfektně sestavený, děti nadšené i z výuky. Počasí krásné. Perfektně připravený a provedený zájezd. Děkujeme.

ZŠ Cvikov

4. 10. - 17. 10. 2015

Paní Cincibusová, dobrý den,

srdečně Vás zdravím a děkuji za kurz. Vše bylo OK, musím říci, že naše skupina, ve které jsem byla, měla opravdu štěstí na lektory. V prvním týdnu jsme pracovali s Elisabeth, která byla špičková - zajímavé hodiny, dobře metodicky vedené, podložené zkušenostmi. Pokaždé pro nás měla připravenou složku s nakopírovanými materiály, které budeme moci použít ve výuce. Stejně tak velmi vysoko hodnotím i Mathiase, se kterým jsme měli hodiny poslední dva dny. 
Ubytovaná jsem byla u paní S.D., překladatelky. Milá, vstřícná paní - byly jsme u ní ubytované dvě, večeře se vždy protáhla minimálně o hodinu, protože jsme probraly vše, co nás napadlo, skvělá konverzace, pěkné ubytování.
Díky materiálům, které jsem měla od Vás perfektně připravené, jsem byla skvěle připravená. Vše jsem měla po ruce. Což některé kolegyně, se kterými jsme se setkaly v kurzu, říci nemohly. Za vše moc děkuji! 

S.Š.

4. 10. - 17. 10. 2015

Dobrý den paní Cincibusová,

v sobotu jsem se vrátila z mého čtrnáctidenního jazykového pobytu ve Vídni. Chtěla bych Vám moc poděkovat za bezvadné připravení všech podkladů. Vše bylo z organizační stránky v pořádku, vše klapalo, včetně transféru z nádraží a na nádraží. Jazykovou školu ActiLingua musím také jen chválit, lektoři byli všichni (vystřídala jsem 4) bezvadní. Měla jsem ten "speciální" Lehrerkurs a protože němčinu opravdu učím, tak to bylo super. Dostali jsme spoustu tipů pro výuku. 
I co se týče ubytování - Superior byl perfektní - vlastní kuchyňka i toalety.
Takže to jen ve zkratce, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat, jsem nadmíru spokojená. 

V.Ď.

9. 11. - 14. 11. 2015

Dobrý den,

Studenty nejvíce zaujala kopule Reichstagu a muzeum Dungeon, z televizní věže byli někteří zklamaní - hlavně tedy poměr cena k obsahu. Stasi Muzeum bylo velmi zajímavé. Nejznámější památky východního a západního Berlína jsme prošli všechny. Postupim byla zvládnuta pouze jako půldenní, raději jsme využili možnost porozhlédnout se ještě trochu po Berlíně. 
Oceňujeme flexibilitu pana průvodce přizpůsobit se našim požadavkům (př. návštěva Kreuzbergu), také jeho profesionální úroveň jak po stránce odborné / znalostní, tak po stránce jednání a komunikace s pedagogy a žáky.
Oceňujeme profesionální přístup řidičů (ochota, příjemné jednání, flexibilita).
I přes termín, který nám ne zcela vyhovoval, se díky překvapivě hezkému počasí na listopad a zároveň ve spoluprái s CK, zastoupenou panem průvodcem Vavříkem, podařilo dobře zvládnout celý zájezd. Studentům vyhovovala odpolední výuka lépe. I když byli unaveni, lektoři z jazykové školy GLS je byli schopni dobře zaktivovat a 3hodinová výuka jim každý den velmi rychle utekla. Všichni byli s náplní zájezdu velmi spokojeni.

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová

14.6.-15.6.2014

Dobré ráno,

včera večer jsme se vrátili zcela v pořádku ze zájezdu do Salzburgu a Berchtesgadenu a hned píšu, abych Vám moc poděkovala. Byl to úžasný zájezd do míst, která znám a miluju, ale s bezvadnými řidiči a naprosto skvělou průvodkyní (nejenže vše bez problémů organizovala, umí nádherně německy, ukázala nám místa, která jsem ani neznala, ale ještě dokázala i převzít péči o děti). Ubytování bylo na špičkové úrovni. Vystoupení v Salzburgu bylo skvělé, kolemjdoucí cizinci si nás natáčeli a fotili. Opravdu jsem byla mile překvapena, jak všechno klapalo.

Pěvecký sbor Mendy

30.5. - 1.6. 2012

Dobrý den,

dovolte, abychom Vám alespoň touto cestou poděkovaly za žáky i za nás - pedag. doprovod - za krásné zážitky z Rakouska a Německa, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.

Velký dík patří také slečně průvodkyni Janě Dobášové a řidiči Mirku Dostálovi, kteří nemalou měrou přispěli k pohodovému zájezdu.

Ještě jednou děkujeme a někdy příště zase nashledanou.

ZŠ Polabiny II, Pardubice

25. 5. 2012

Dobrý den,

se zájezdem jsme byly/i maximálně spokojeni, vše bylo dokonale zorganizováno, autobus luxusní a paní Krmenčíková je profesionál a velmi příjemná! Nejenže má neskutečné množství informací, ale i praktických rad. Děti si odvezly plno zážitků, fotek i suvenýrů:)

Přeji hodně úspěchů ve Vaší práci!

ZŠ Pardubice - Polabiny I

14. - 18. 2. 2008

V každém případě, bych Vám chtěl jménem Všecfh zúčastněných moc poděkovat, za organizaci akce. Všechno vyšlo na 150 %. Cesta byla naprosto v pohodě, z Prahy 8 hodin a zpátky 7,5 hodin. co se týče ubytování, stravování a majitele, atmosféra byla úžasná a ubytování luxusní a naprosto dostačující. Počasí nám vyšlo dokonale a lyžování bylo super. Chtěl bych ještě přes Vás poděkovat řidičům, za naprosto dokonalý a na 150 % servis. A pokud vím, všechno se obešlo bez komplikací a panovala oboustranná spokojenost. Moc děkuju, za Váš dokonalý servis a pomoc při organizaci a pokud se tomu nebráníte, tak se těším na další spolupráci. Ještě jednou díky moc za celý kolektiv firmy!!!

Firma z Prahy

Skotsko

20. 5. - 27. 5. 2017

Všichni vás moc zdravíme ze Zlína a děkujeme za perfektně připravený zájezd do Skotska. Všechno na sebe navazovalo, takže jsme viděli moc a moc věcí. Musíme pochválit hostel, byl super čistý a útulný. Rodiny přátelské a trpělivé a jejich agentka byla skvělá. Přejeme Vám  ještě hodně takových zájezdů a také hodně úspěchů v práci i osobním životě.

SZŠ Zlín

19. 3. - 26. 3. 2017

Dobrý den,

zájezd se velice vydařil. Nebylo za celou dobu nic, co by se mi nelíbilo po organizační, komunikační stránce. Proto s Vaší cestovkou budu ráda spolupracovat i v dalších školních letech ...

SPŠ Olomouc

19. 3. - 26. 3. 2017

.. manžel se dnes v noci vrátil ze "školního výletu" po Skotsku s olomouckou SPŠ a byl Maximálně (!) spokojen. Řidiči i průvodce prý úžasní lidé, na ubytování měl štěstí. Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za snahu a spolupráci.

... chtěla bych Vám poděkovat za možnost zúčastnit se školního zájezdu do Skotska. Jsem nesmírně ráda, že mi Vaše kancelář umožnila jako soukromé osob připojit se k olomoucké střední škole a mít tak možnost ubytování v rodinách s plnou penzí. Chtěla bych ocenit pana řidiče Dařílka a jeho neméně profesionálního kolegu za pohodový přístup s osobitým humorem po celou cestu a jejich neskutečnou znalost skotského terénu. Stejné uznání ráda vyslovím i panu průvodci Mgr. Lubomíru Veselému, kterému se podařilo zeměpisné informace i historická data dávkovat teenagerům v rozumné míře. Jeho celkový rozhled a znalosti byly imponující, stejně jako profesionalita. Zájezd byl velice dobře vystavěn, za týden jsme získali mnoho neskutečně obohacujících zážitků. Ráda bych zmínila i obdivuhodný přístup paní Málkové z BOCA, která zájezd zařizovala a postarala se o to, aby nám byla umožněna prohlídka Scone Palace v březnu, ačkoli se zámek otvíral až v dubnu. Celý pobyt ve Skotsku pro mě byl splněným snem a mám nesmírnou radost, že si své sny mohu plnit s Vaší cestovní kanceláří, které plně důvěřuji a se kterou brzy vycestuji již počtvrté, tentokrát do Cornwallu.

8. 8. - 12. 8. 2015

Dobrý den, paní Stará,

absolvovala jsem v srpnu s vaší CK zájezd do Skotska. Chtěla bych Vám poděkovat za tento po všech stránkách vydařený zájezd. Program našeho zájezdu byl sestaven velice dobře, spojení historie, přírody a návštěva Londýna uspokojila jistě každého účastníka. Průvodkyně našeho zájezdu, paní Marie Bíbrová, byla výborná a vytvořila během zájezdu příjemnou atmosféru. V neposlední řadě chci též vyzdvihnout výkon obou řidičů, kteří nás celou dlouhou cestou "provezli" bez problémů a oba byli velice příjemní. Pokud byste pořádali podobný poznávací zájezd v budoucnosti, podle možností bych s Vámi opět ráda jela.

M.CH., Příbram

8. 8. - 12. 8. 2015

Chtěla bych poděkovat za velmi pečlivě připravený zájezd do Skotska a pochválit průvodkyni p. Bíbrovou Marii, která vytvořila a udržovala velice pozitivní atmosféru zajezdu.

J.M.

4.6.-13.6.2014

Dobrý den paní Málková,

zájezd se opravdu velmi vydařil. I počasí nám přálo, bylo velmi příjemně jarně. Myslím, že program byl sestaven dost vyváženě (příroda versus města). Ocenili jsme alternativy programu dle počasí. Spolupráce s paní průvodkyní byla také velmi dobrá, byla moc milá a snažila se nám vyjít maximálně vstříc. Tímto i děkuji za výbornou spolupráci s Vámi, za flexibilitu a Váš vstřícný přístup k našim požadavkům.

Příště určitě zase rádi pojedeme s Vámi :-)

Biskupské gymnázium Hradec Králové

7.6. - 16.6. 2012

Dobrý den paní Borůvková,

chtěl bych Vám s malým zpožděním mockrát poděkovat za zájezd do Skotska. Zájezd se povedl a moc se nám i žákům líbil. Pokud bych měl hodnotit:

Program: velice pěkně naplánovaný, zajímavý, zábavný

Ubytování: v rodinách i v hostelích naprosto bez problémů, naprostá spokojenost

Doprava: řidiči naprosto vzoroví a ukázkoví, ochotní, milí, vstřícní, jízda bezpečná

Průvodkyně: zde bych možná pár drobných výtek měl, ale celkově bylo vše také vpořádku.

Vám osobně bych chtěl poděkovat za vaši ochotu a vstřícnost, se kterou se nesetkávám příliš často. Pobyt v Anglii plánujeme i příští školní rok a velmi rád s Vámi budu spolupracovat.

Mějte se pěkně, pozdrav i paní Slavíkové a ještě jednou děkuji.

ZŠ J.V.Myslbeka a MŠ Ostrov

27.4. - 5.5. 2010

Dobrý den,
reaguji na Váš dotaz ohledně našeho zájezdu do Skotska.
Chtěla bych za nás za všechny poděkovat, protože si myslím, že se zájezd vydařil. Přispělo k tomu mnoho faktorů. Jedním z nich byla šikovná průvodkyně, se kterou jsme se bez problémů na všem domluvily, dalším byl spolehliví řidiči i autobus, v neposlední řadě i štěstí na počasí, neboť i když nebylo příliš teplo, tak jsme zvládli celý zájezd bez deštníků (v případě mrhodlení jen v bundě) - což si myslím, že je na Skotsko opravdu vyjímečné. I spojení s druhou školou (resp školami - Praha, Havířov) bylo v pořádku.
Myslím, že jak studenti, tak i dospělí, kteří s námi na zájezd jeli, byli spokojeni, resp. nedostala jsem žádné negativní reference.
Jediná drobnější výtka, kterou bychom měly (za dospělé z našeho zájezdu) by se týkala ubytování v posledním hotelu (jednalo se o pěknou F1 s luxusní snídaní), ale bohužel daleko do Londýna. Vzhledem k dopravní zácpě, do které jsme se před Londýnem dostali, nám přejezd trval více než 5 hodin a v Londýně jsme byli až po 1. hod odpoledne.
Ještě nás trochu mrzelo, že na Edinburgh bylo tak málo času. Myslím, že by bylo lepší v něm strávit celý den. Sice jsme ho vzhledem k přejezdu do Lake District v předposlední den vynechali, ale to stejně mělo jít jen o hodinovou procházku jedné části. Možná by bylo lepší vynechat např elektrárnu event. městečko Dunkelt (nenabízelo slibované dojmy) - píšu to spíše jako úvahu pro Vás pro plánování dalších zájezdů.
Jinak jsem moc ráda, že jsme zařadili do plánu hrad Alnwick, kterým jsme byli my i studenti nadšeni.
Děkuji ještě jednou za spolupráci a těším se na nějaký další výlet s Vaší cestovní kanceláří.
paní učitelka

Gymnázium Chrudim

27.4. - 5.5. 2010

Vážená paní Borůvková,
dojmy ze zájezdu byly velmi pozitivní a to mohu mluvit i za svoje děvčata, se kterými jsem jel. Studentky byly velmi spokojené a plné krásných zážitků. Za svoji osobu mohu jen chválit, a to jak organizaci, tak kvalitu průvodkyně, která zájezd svým klidem, pohodou a připraveností jen zpříjemňovala. Tak bych chtěl ještě jednou touto cestou poděkovat.

pan učitel

1. - 9.5. 2009

Dobrý den,
s pobytem ve Skotsku jsme byli velmi spokojeni - my, dospělí i žáci.
Nejvíce to bylo způsobeno úžasnou paní průvodkyní - Ladou Dobrkovskou, která velmi citlivě a vhodně reagovala na každé naše přání, ať již pedagogů či žáků. Když nastala nějaká zdravotní komplikace, hbitě reagovala a vzniklou situaci okamžitě řešila nejvhodnějším způsobem. Pracovala tedy pro nás min.
na 150%..
Též úžasní byli i oba dva páni řidiči, chovali se i k dětem velmi hezky a splnili nám všechny možné požadavky.
Se skotskými rodinami neměly naše děti žádné problémy, vcelku se dá říci, že naše děti s nimi byly velmi spokojené - rodiny se jim také věnovaly v plné míře.
Jediné co nás trochu mrzí, byla úroveň hodin v jazykových kurzech.
Představovaly jsme si, že hodiny budou nějak tematicky zaměřené a s dětmi se bude formou her, písniček, aktivit procvičovat převážně angličina - tedy, že budou neustále mluvit.
Malé děti např. opisovaly z tabule všechna nepravidelná slovesa (což s nimi takto můžeme probírat pak my), velké děti zas měly hodně samostatné skupinové práce, při které mezi sebou hovořily česky a jen nějaký dříč to pak za ně reprezentoval.
Myslíme si, že hodiny mohly být opravdu pro děti připravené lépe. Dětem se pobyt jinak velmi líbil, až na tu výukovou stránku.
Mnohokrát děkuji i za úžasně zorganizovaný pobyt a cestu do Skotska.
P.S.: Výborný nápad bylo i přespávání na trajektu - velmi dobře načasované a i pro děti atraktivní a relaxační záležitost.
Mějte se krásně.

ZŠ Jesenice

1. - 9.5. 2009

Zdravím pracovníky CK BOCA,


za sebe i za své žáky mohu říci, že se zájezdem jsme byli velmi spokojeni, program byl opravdu velmi pestrý,zvlášť oceňuji výkon průvodkyně, která nejenže velmi citlivě řídila program pro děti, ale mimo rámec svých povinností se starala o večerní program pro dospělé, prostě vyřiďte Ladě ještě jednou náš dík. Řidiči byli spolehliví a věřím, že ani oni ani Lada neměli výhrady proti chování mých žáků.

Ještě jednou vám děkujeme a rádi bychom zůstali vašimi zákazníky i v budoucnosti.

Hodně takto spokojených klientů vám přeje ZŠ Býšť.

ZŠ Býšť

Irsko

25.10. - 3.11.2013

Dobrý den paní Stará,

zájezd do Irska jsme si opravdu všichni užili. Celý zájezd byl z Vaší strany výborně připravený. Všechno šlapalo podle plánu. Řidiči byli vynikající, pohodáři a profesionálové se svatou trpělivostí s dětmi. V rodinách také nebyl žádný problém a naše paní průvodkyně Šulcová, to je skvělá odbornice, která nám vždy poskytla zasvěcený výklad. Shrnu-li to, tak to byl krásný zájezd, kde jsme viděli nejenom významné metropole, ale i nádhernou přírodu. Děkujeme, že jste nám umožnili tento báječný zážitek.

VOŠ a SOŠ Březnice

20.9. - 1.10.2013

Dobrý den,

máme opět po výjezdu a já bych chtěla moc a moc poděkovat za veškerou péči a práci všech, kteří se na našem skvělém zájezdu podíleli. Vše nám báječně vyšlo a díky slečně průvodkyni a skvělým řidičům jsme si opravdu vše užili. Andrea je skvělá a my se dozvěděli opět spoustu novinek.

ZŠ Univerzum Praha

16.9. - 25.9.2011

Dobrý den paní Borůvková,

tak jsme zpět a já touto cestou chci poděkovat celému Vašemu týmu za skvělý program, který jste pro nás připravili. Slečna průvodkyně byla naprosto úžasná a ještě jednou dík jí za pěkný týden. Také bych chtěla moc a moc poděkovat za výběr řidičů a jejich skvělého

autobusu. Menší velikost je opravdu znát. Děkujeme.

Soukromá ZŠ Praha

24. 9. – 2. 10. 2005

... touto cestou bych Vám chtěla vyjádřit poděkování za perfektní zajištění zájezdu do jižního Irska,pohodový průběh pobytu i celé cesty a to i díky oběma řidičům a paní průvodkyni. Mohu potvrdit pochvalu z loňského roku, kdy s Vaší CK byli studenti ze Sedlčan ve Skotsku ...

paní učitelka

Gymnázium Sedlčany

Itálie

19. 9. -23. 9. 2017

Dobrý den,

děkujeme za možnost využít služeb Vaší cestovní kanceláře.

Všechny složky fungovaly bezchybně a na 100 %.

Jízda s řidiči byla klidná a bezproblémová, stajně tak i jejich přístup k našim požadavkům a ke vzniklým situacím.

Paní Krmenčíková se o nás starala po stránce průvodcovské také na jedničku. Konkrétní program jsme vždy předem zkonzultovali a přizpůsobili možnostem. Její erudovaný a odborný výklad k historickým objektům, historickým souvislostem a uměleckým dílům byl vždy vyčerpávající, na každou otázku našla odpověď.

Ubytování odpovídalo standardu, pokoje byly malé ale čisté. Objednané jídlo bylo výborné, obsluha příjemná, téměř domácká atmosféra. Stejně tak nás potěšila bohatost a chutnost snídaně (na naše italské zkušenosti excelentní)

Ještě jednou děkuji za Váš vstřícný přístup k našim požadavkům a maximální nasazení všech zúčastněných.

SŠOGD Lysá nad Labem

6. 4. - 11. 4. 2017

Dobrý den,

zájezd naplnil, co jsme si naplánovali, vše dobře dopadlo. Děti byly nadšené i dojaté, litovaly, že vše už končí, že to rychle uběhlo. Paní průvodkyně byla opravdu odbornice na umění, velmi ochotná a obětavá. Osobně mám ze zájezdu dobrý pocit, převládají pozitivní vjemy. Děkuji Vám všem za přípravu a realizaci zájezdu.

Taneční centrum Praha

17. 9. - 23. 9. 2016

Hezký den,

pokud jde o hodnocení zájezdu, tak je určitě kladné. Moc bychom chtěli poděkovat především řidičům - s kolegy jsme se shodli, že to byli nejlepší řidiči, které jsme kdy na jakémkoli zájezdu měli. Organizačně proběhlo vše bez větších problémů - drobné zádrhele jsme vždy úspěšně vyřešili na místě. Ubytování i stravování v Římě splnilo (a v případě stravování i překonalo) naše očekávání. V Benátkách byl trochu zmatek s večeří, ale studentům to, myslím, moc nevadilo. Trochu nás překvapilo, že paní průvodkyně nemluvila italsky, ale to neberte jako stížnost - měli jsme předem lépe specifikovat svoji představu. Po organizační stránce měla zájezd připravený výborně.

Gymnázium J. Seiferta

7.4. - 11.4.2014

Dobrý den paní Cincibusová,

děkuji mockrát za skvělý zájezd do Itálie. Vše dopadlo výborně. Paní průvodkyně Havlíčková byla vynikající. Viděli jsme všechno, co jsme si naplánovali a po cestě zpět už řešili, kam jet s Vaší cestovní kanceláří za rok.

A poděkování patří i řidičům firmy Dařílek.

VOŠ a SOŠ Nový Bydžov

17.6. - 23.6.2013

Dobrý den,

... měli jsme výbornou průvodkyni, paní Krmenčíková fungovala stoprocentně a navíc byla výborná i po odborné stránce, chtěla bych ji opravdu moc a moc pochválit ...

... výborní byli i oba páni řidiči (tak nějak si představuji opravdu skvělou kooperaci) ...

... co se ubytování týče, obě místa byla celkem v pořádku ...

Obecně bych ale určitě chtěla poděkovat za spolupráci s vaší cestovní kanceláří, myslím, že jste udělali vše, aby zájezd dopadl dobře a to se opravdu podařilo ... fotografie jsou na facebooku naší školy, tak se můžete podívat, že to vážně všechno vycházelo, tak jak mělo.

Mějte se moc hezky a těšíme se na případnou další spolupráci.

SŠOGD Lysá nad Labem

30.8. - 6.9. 2009

Dobrý den,

dovolte, abych Vám poděkovala za prožitek ze zájezdu do Říma. Absolvovala jsem mnoho zájezdů s mnoha cestovkami, ale zkušenost s vaším zájezdem do Říma nám s manželem vzala dech. Perfektní příprava zájezdu, perfektní kvalifikace průvodkyně a její obětavá péče o klienty, pohotoví, pohodoví a ochotní řidiči, ubytování ....... prostě spokojenost po všech stránkách na 200 %. Prosím, informujte mě o vašich dalších zájezdech za uměním.

Zvláštní poděkování Markétě

spokojená klientka

Paříž

3. 6. - 9. 6. 2017

Dobrý den,

co se týká zájezdu, musím Vám jako každý rok moc poděkovat. Vše klaplo jak mělo. Výborná byla slečna průvodkyně, měla neuvěřitelný přehled a hlavně se vždy naprosto nadstandardně snažila vyhovět našim nestandardním požadavkům. I řidiči byli výborní, museli mít nervy jak špagáty :-). Program byl parádní, viděli jsme vše, co jsme chtěli. Problém bylo možná jen ubytování v lokalitě, ze které se velmi špatně vyjíždělo na výlety. Trvalo vždy velmi dlouho, nejž jsme se vymotali pryč z Londýna. Takže z naší strany naprostá spokojenost. Dětem se zájezd velmi líbil a přijely nadšené. Ještě jednou moc děkuji a zdravím.

ZŠ Ostrov

24. 4. - 28. 4. 2017

Dobrý den,

zájezd hodnotím velmi kladně i přes některé nedostatky. Průvodkyně byla evidentně nezkušená, i když velmi snaživá, milá a vstřícná. Řidiči byli spolehliví a ochotní. Ubytování slušné, vše čisté, jen snídaně slabší než v kterékoliv F 1 na území Francie. Celkově jsem spokojena, i když v minulých zájezdech jsme zvládli vidět více věcí v Paříži.

Gymnázium Praha

Zhodnocení zájezdu:

- průvodkyně - milá, ochotná, vše bylo úplně bez problémů

- řidiči - příjemní ochotní, dalo se s nimi velmi dobře dohodnout

- ubytování a jídlo - čístota pokojů i snídaně bez problémů, co se týká večeří, tak děti z nich byly nadšené

- program - velmi pozitivně hodnotím, že během tří dní jsme viděli vše důležité z Paříže, děti byly velmi spokojené

ZŠ Marjánka

17.4. - 21.4.2014

Hodnocení jednotlivých služeb:

- průvodce: paní průvodkyně se nám snažila vždy maximálně vyjít vstříc. Často nám domluvila výhodnější vstupné, řešila problémy, dokázala zorganizovat prohlídku Montmartru a blikající Eiffelovky, i když to nebylo v programu, věděla mnoho informací a reagovala na dotazy dětí,

- řidiči: velmi dobré - snaha maximálně vyjít vstříc, zodpovědnost, dochvilnost, vtipnost :-),

- pracovníci CK: - velmi vstřícné jednání - pomoc při řešení problémů, které se během organizace zájezdu vyskytly.

ISŠ HPOS Příbram

26.3. - 30.3. 2012

Viděli jsme Paříž


Splnil se nám jeden sen.


V pondělí jsme nastoupili do autobusu plni očekávání. Je Paříž opravdu to město měst, jak se o ní píše v knihách? Nedovedeme skrýt napětí a zvědavost. Cestou posloucháme francouzské písničky, abychom se správně naladili a čas nám lépe ubíhal. Je pravda, že noc strávenou v autobusu nám nemusí nikdo závidět. Konečně svítá. Vystupujeme v Latinské čtvrti a prohlídka nejmalebnějších zákoutí vysněného města může začít. Pantheon, Lucemburskou zahradu a Sorbonnu střídá katedrála Notre-Dame, radnice, kulturní centrum George Pompidou, potom zase Les Halles a Tuilerské zahrady, kde si můžeme chvíli odpočinout mezi již rozkvetlými záhony jarních květů. Všichni se snažíme nasáknout plnými doušky atmosféru francouzské historie. Jaro k nám skutečně není skoupé a my odkládáme dlouhé rukávy. Pak trocha osvěžení v chládku kostela Ste Madeleine a hned zase na náměstí Svornosti prohlédnout si Obelisk z Luxoru tyčící se uprostřed. Paní průvodkyně nám na každé zastávce neúnavně dodává s nadšením sobě vlastním ty nejpřesnější informace. Je pravda, že ani my jsme nelenili a každý si připravil pár slov k určité památce tak, jak nám je přidělili naši učitelé ještě ve škole. Postel v motelu Formule 1 se zdá být naší záchranou, abychom se dali před dalším dnem trochu dohromady.


Je 8 hodin ráno a my už jedeme po pařížském okruhu směr Versailles, abychom se vyhnuli ranní dopravní zácpě, kterou Francouzi označují jako « bouchon » (špunt). Král Slunce Louis XIV nás již očekává. Komnaty i zahrady nás vítají v plné kráse a spouště fotoaparátů nestačí cvakat. Jemná elegance se k nám line ze všech koutů, že se nám ani nechce zpět do autobusu. Jaký to kontrast, když za pár chvil vystupujeme v nejmodernější čtvrti Paříže La Défense a nad námi se tyčí monumentální Grande Arche, pod níž by se schovala i katedrála Notre-Dame. Tolik skla a futuristických tvarů jsme snad pohromadě ještě neviděli. Další zastávka je na Montmartru, pro mnohé nejkrásnější čtvrti metropole. Když mineme náměstí Pigalle (my dříve narození víme, že „nejlepší kaštany jsou na Place Pigalle“), díváme se na červené lopatky proslulého kabaretu Moulin Rouge, za jehož zdmi jako bychom slyšeli vyhrávat kankán a viděli kreace dlouhonohých tanečnic, které tak neúnavně kreslil Toulouse-Lautrec. Ještě popadáme dech z výstupu na vrchol a už se před námi rozprostírá náměstí malířů Place du Tertre. Je libo portrét? Obchůdky plné suvenýrů, mimové v úzkých uličkách a terasy kaváren lákají turisty všech národností. Ten nejkrásnější pohled na Paříž máme za odměnu. Na schodech před bazilikou Sacré-Cœur se tísní snad stovky lidí. Nádhera! Paříž jako na dlani, jen ji složit a schovat do kapsy!


Je opět 8 hodin ráno. Pro mnohé nastává den D – Eiffelovka. Ve své době se svými 324 metry nejvyšší stavba Evropy. Otázky typu „Zvládnu tu výšku?“, „Vyjedu až do třetího patra?“, „Nezůstanu raději ve druhém?“ si musí rozhodnout každý sám. Také tentokrát je obloha bez mráčku a fotoaparáty v nejvyšší pohotovosti. Jak opojné vidět toto nádherné město z ptačí perspektivy! Chtělo by se říct: „Tady zůstaneme!“ Nicméně není ještě všem prohlídkám konec a my se po třech hodinách ve výškách vydáváme ještě na poslední okruh Paříží. Invalidovna, hrobka Napoleona a hned potom Louvre. Kdopak by se nechtěl na vlastní oči přesvědčit o záhadném úsměvu Mony Lisy? Stávka uklízečů v tomto muzeu je pro nás zábavnou atrakcí. Procházka po Champs-Élysées nejednoho z nás ohromí. Dva kilometry lákavých vůní parfémů střídajících výlohy luxusních obchodů. Vítězný oblouk je jen němým svědkem plynoucího času, lidské slávy, pompéznosti i marnivosti. Blíží se loučení. Loď na Seině již zvedá kotvy a my naposledy nasáváme tu laskavou atmosféru, s jakou nás Paříž přijala. Návdavkem dostáváme rozsvícenou zářící Eiffelovku, která tady na nás bude čekat, až přijedeme příště…

Postřehy studentů


Když jsem slyšela slovo Paříž před odjezdem na školní zájezd, představila jsem si nějaké větší město s věží známou pod názvem Eiffelovka, nějakým Louvrem či „Moulin Rougem“. Po třech dnech strávených v tomto překrásném hlavním městě Francie už to není jen nějaký Louvre, ale ten Louvre, ten Moulin Rouge a ta Eiffelovka s velkým E. Tato překrásná velká ohromná mohutná obdivuhodná věž se mi vybaví jako první, když se nyní řekne Paříž. Jako druhá věc mě naprosto dostala místní doprava, jež na první dojem vypadá zmateně, ale přesto v ní je synchronizovaný řád, ze kterého mám jakýsi respekt. Jelikož nyní chodím do autoškoly, obdiv k řidičskému umění Pařížanů je u mě na prvním místě. A třetí, snad nejpřekvapivější, zážitek jsem si odnesla z Lucemburských zahrad. Jejich volně dostupné kovové židle rozmístěné různě po parku mě přinejmenším zarazily. Troufla bych si říct, že i stovky lidí relaxujících v poledních hodinách mi dodávalo takový klid, že jsme se spolužáky na hodinku okusili krásu parku a oněch židlí. Bezkonkurenční…


studentka (7. SpA)


Osvěžující jarní výpar plný opojně svůdných vůní s sebou odnáší poslední stopy pařížské noci, jeho pach se dá směle přirovnat k nejpřepycho­vějšímu květinovému parfému. Svět už dávno nespí. První barevné kvítí odhaluje své okvětní lístky právě vycházejícímu slunci. Narůžovělé lehké paprsky se rozbíhají po blankytné obloze a propůjčují ránu zlatavý nádech, jenž ho činí krásnějším, stejně jako když se nádherná žena nalíčí a stane se až nelidsky pohledná jako antická bohyně lásky, anděl spletený ze světélek démantů nebo čaromocná elfí víla. Koruny stromů, oděné do něžných barev odstínů zelené nebo světlounce růžové, kypěly líbezným ptačím zpěvem. Nebýt kořenů poutajících stromy k zemi, jistě by se tanečním krokem procházely v rytmu zpěvu ptáků a předvedly by nám svá přírodní roucha, díla nejlepšího návrháře – samotné přírody. V úkrytu křovinaté aleje na bílé lávce sedí mladý milostný pár. Bohémsky oblečený muž s knírem a rozcuchanými vlasy v klíně kolébá jemnou dívku, nad její hrudí v levé ruce přidržuje menší čtvercové plátno, pravačkou hnědým uhlem črtá něco v dáli před sebou. Pohled na ně vybízí se usadit a začít malovat celý sladký romantický výjev s přejícím a zároveň závistivým pocitem. V zahradách jsou i jiní lidé. Zcela neromantičtí běžci, děti spěchající do škol, jednotlivci, jejichž ranní cesta směřuje do zaměstnání, i poklidně kráčející starší lidé s novinami a košíkem či taškou na nákup. Takoví se rádi na chvíli usadí a svými moudrými zraky pozorují hektické ráno hlavního města Francie. Mohou se dívat třeba do úzkých, malebných uliček, jejichž středem proudí nepravidelná sotva spořádaná doprava, jejíž součástí jsou obyčejné bicykly s nejrůznějšími cyklisty – mohou to být poslíčci s batohem balíčků na zádech, ošuntělí studenti i dámy v kostýmcích s lodičkami na vysokém podpatku, za nimiž ve vzduchu zůstane závan příjemné toaletní vody. Okraje cesty lemují dlažbou vyplněné šedé chodníky, po nichž denně křižují lidské masy multikulturního složení. Je fantastické, jak mírumilovně dokáže jedno evropské město snoubit konzervativnost starého kontinentu, africkou nespoutanost a východní orient. V jedné jediné lajně čekající na nákup křupavých baget v pekařství pak lze potkat upraveného japonského úředníka, blondýnku s malým pudlem, tři svorně postávající muslimské ženy, vysokého tradičně pestrobarevně zahaleného černocha a osm žákyň třídy 2. B z gymnázia v Českém Těšíně, které se hádají, kdo vznese k prodavači nesmělý nákupní požadavek.


studentka (2. B)


Z našeho pohledu, tedy z pohledu maturantů, byl výlet do Francie také malým únikem od stereotypního předmaturitního učení, které nás pronásleduje posledního půl roku. Obdivovali jsme věhlasné památky Paříže, užívali jsme si krásného skoro letního počasí, ale taky každý večer ošetřovali naše unavené končetiny.

Nejkrásnějším zážitkem pro nás však zůstává výletní plavba po Seině. Úžasná a přátelská atmosféra, která panovala na „bateau-mouches“ poslední den našeho pobytu, nás nabíjela ztracenou energií. Památky, kolem kterých jsme chodili v průběhu tří uplynulých dnů, jsme teď mohli znovu obdivovat z paluby výletní lodě. A věřte mi, zdály se být tisíckrát krásnější. A nakonec Eiffelova věž, kterou jsme pozorovali osvětlenou po celou dobu plavby, nás uchvacovala svou velkolepou majestátností a jen těžko jsme se s tímto majákem Paříže loučili.
studentka, (4. B)

Gymnázium Český Těšín

17.4. - 21.4.2014

Hodnocení jednotlivých služeb:

- průvodce: paní průvodkyně se nám snažila vždy maximálně vyjít vstříc. Často nám domluvila výhodnější vstupné, řešila problémy, dokázala zorganizovat prohlídku Montmartru a blikající Eiffelovky, i když to nebylo v programu, věděla mnoho informací a reagovala na dotazy dětí,

- řidiči: velmi dobré - snaha maximálně vyjít vstříc, zodpovědnost, dochvilnost, vtipnost :-),

- pracovníci CK: - velmi vstřícné jednání - pomoc při řešení problémů, které se během organizace zájezdu vyskytly.

ISŠ HPOS Příbram

26.3. - 30.3. 2012

Hodnocení jednotlivých služeb:

- průvodce: paní průvodkyně se nám snažila vždy maximálně vyjít vstříc. Často nám domluvila výhodnější vstupné, řešila problémy, dokázala zorganizovat prohlídku Montmartru a blikající Eiffelovky, i když to nebylo v programu, věděla mnoho informací a reagovala na dotazy dětí,

- řidiči: velmi dobré - snaha maximálně vyjít vstříc, zodpovědnost, dochvilnost, vtipnost :-),

- pracovníci CK: - velmi vstřícné jednání - pomoc při řešení problémů, které se během organizace zájezdu vyskytly.

ISŠ HPOS Příbram

Španělsko

3.5. - 10.5.2013

Dobrý den paní Málková,
chtěla bych touto cestou poděkovat jak vaší cestovní kanceláři CK Boca za organizaci, tak Vám paní Málková za velkou ochotu a velmi rychlé jednání a paní majitelce za nabídku.
Slova chvály jdou i pro paní průvodkyni Radku Michálkovou Uřidilovou, která velmi profesionálně zvládla svůj úkol, seznámila žáky se spoustou užitečných informací, připravila pro ně i soutěžní test s vyhodnocením a dokázala zařídit "nemožné" a to je vrácení poplatku dětem za ubytování v hotelu. Zaujala děti svými znalostmi a informacemi o jednotlivých lokalitách a proto jí patří velké díky. :) Příště jedině s ní. :)
V neposlední řadě bych chtěla poděkovat a vyzdvihnout odvedenou práci našich dvou řidičů Miroslava Dostála a Luďka Žáka. Již několikrát jsem absolvovala školní zájezdy, ale nikdy jsem nezažila tak bezvadné lidi, jako tito dva pánové bezesporu byli. Vždy přesní, připraveni pomoci a ochotní vyjít vstříc přáním dětí. K tomu samozřejmě patřil jejich vtip, který nás provázel celý zájezd. Autobus byl vždy skvěle připraven a celkově s cestou nebyl žádný problém.
Celkový dojem ze školního zájezdu je myslím si výborný a věřím že si každý našel to, co se mu líbilo nejvíce a na co bude vzpomínat.
Ještě jednou děkuji mnohokrát za spolupráci a věřím , že i v budoucnu využijeme nabídku vaší cestovní kanceláře k dalšímu zájezdu nejen do Španělska.
Děkujeme

ZŠ Zlín
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti